Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat için vazgeçilmezlerden biride ambalaj hizmetidir.Ambalajlı taşıma muhakkak yapılmalıdır. Eşyalarınızın yeni eve nakliyesi sırasında eşyaların zarar görmemesi için paketleme işlemi , temiz malzeme ve özenli bir çalışma gerekmektedir.Bu işlemler deneyimli elemanlarımız tarafından sorunsuz bir şekilde yapılır.Yeni evinizde paketler açılıp montaj ve yerleştirme işlemleri bittikten sonra taşıma işleminiz tamamlanmış olur. Denge Nakliyat ile evinizi kolay taşıyın.

Ofis Taşıma

ofis taşıma

Ofis taşıma hizmetlerini 2005 yılından bugünümüze kadar sorunsuz birşekilde yapmakta olan Denge Nakliyat firmamız sizlere sağladığı kolaylıklar ve avantajları en uygun ofis taşıma fiyatları ile İstanbul ilinin en güvenilir taşıma firmasıdır. İstanbul'da sayısız ofis taşıma hizmeti igerçekleştirmiş olan deneyimli taşıma ekiplerimiz sizlerin taşınmasında oldukça kolaylıklar sağlamaktadır. İşlerinizin aksamaması için taşınma işleminizin hızlı olması gerektiğinin farkındayız.

Kurumsal Nakliyat

kurumsal nakliyat

Kurumsal nakliyat hizmetlerinde çok sayıda firma ile çalışan Denge Nakliyat hemen hemen tüm sektörlerde ki firmalar ile çalışmakta olup kolili ürünleri, askılı tekstil ürünleri gibi bir çok ürünü sorunsuz, hasarsız, güvenilir ve hızlı bir şekilde teslimat adresine ulaştırmaktadır. Ürün tonajı ve çokluğuna göre her boyutta nakliyat araçlarımız mevcut olup taşıma işleminin en iyi şartlarda yapılmasını sağlamak bizim önceliğimizdir. Nakliyat fiyatlarımız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat Borsası
Tarih Hizmet Nereden Nereye Ev Km Fiyat Aralığı
Bugün Evden Eve Nakliyat İstanbul, Küçükçekmece Ankara, Mamak 2+1 Ev 499 Km 1400 TL - 1890 TL
Bugün Evden Eve Nakliyat İstanbul, Ümraniye İstanbul, Kadıköy 3+1 Ev 13,2 Km 1305 TL - 1827 TL
Bugün Evden Eve Nakliyat İstanbul, Esenyurt Kocaeli, Dilovası 2+1 Ev 111 Km 1355 TL - 1897 TL
Bugün Evden Eve Nakliyat Sakarya, Hendek Tekirdağ, Marmaraereğlisi 2+1 Ev 287 Km 1685 TL - 2359 TL
Bugün Evden Eve Nakliyat Antalya, Konyaaltı İstanbul, Beylikdüzü 2+1 Ev 737 Km 1617 TL - 2263.8 TL
Bugün Evden Eve Nakliyat Çanakkale, Merkez Ankara, Mamak 1+1 Ev 757 Km 1607 TL - 1989.8 TL
Bugün Evden Eve Nakliyat İstanbul, Esenler İstanbul, Esenler 3+1 Ev 1 Km 705 TL - 987 TL
Bugün Evden Eve Nakliyat İstanbul, Ümraniye İstanbul, Kadıköy 3+1 Ev 13,2 Km 1305 TL - 1827 TL
Bugün Evden Eve Nakliyat İstanbul, Küçükçekmece İstanbul, Arnavutköy 1+1 Ev 48,9 Km 790 TL - 1106 TL
Bugün Evden Eve Nakliyat İstanbul, Esenyurt Sivas, Merkez 3+1 Ev 927 Km 1647 TL - 2305.8 TL

Evden Eve Nakliyat Fiyatları


Bir ev taşımanın en önemli hususu hiç şüphesiz fiyat ortalamasıdır. Ev taşımacılığı fiyatları 2000’li yıllarda bulunulan semtin 1 aylık kira bedeli olarak hesaplanırdı. Gelişen teknoloji ve hızla kentleşen İstanbul bu kriteri ortadan kaldırdı. Açıklama olarak alt gelir gurubunun yaşadığı semtlere bile çok lüx ve avrupa bina ve rezidanslar inşa edildi. 2002’li yıllarda bir aylık kira bedeli evden eve nakliye fiyatı olarak hesaplamaktan uzaklaştı. Şu anki taşımacılık fiyatlarını belirten kriterleri sıralayalım. Ev taşıması için istediğiniz gün hafta içi % 10 daha ekonomik olacaktır. Hafta sonları nakliyat sektörü %75 civarı hafta içine göre daha yoğun çalışmaktadır.

Rakamsal öneminden ziyade hafta içi çok daha kaliteli ve rahat taşınırsınız. Bunun sebebi hafta sonları nakliye firmaları yoğun olur. Sizin haricinizde başka bir taşıması olabilir ve daha hızlı çalışmak zorunda kalır. Hafta içi sadece sizin taşındığınız bir gün de gelen ekip daha özverili ve itina ile taşımayı gerçekleştirecektir.


Hizmet Anlayışımız

Web sitelerinde çok güzel kelimeler ile anlatılmış taşınmalar kurgulanır.Lakin bunu direk müşteri ile temasını sağlayan nakliye şirketinin çalıştırdığı eleman kalitesi belirler.Bunun bilincinde olup bu konuda uzman ekip arkadaşlarımız ile sorunsuz bir taşıma vaad ediyoruz.Denge Nakliyat olarak sizlere gönderdiğimiz elemanlarda aşağıdaki vasıflara çok dikkat ederiz ;Hoşgörü , Güleryüz , Tecrübe , Özveri ve Kişilik.


Nasıl Hizmet Veriyoruz?

Evden eve nakliyat için vazgeçilmezlerden biride ambalaj hizmetidir.Ambalajlı taşıma muhakkak yapılmalıdır. Eşyalarınızın yeni eve nakliyesi sırasında eşyaların zarar görmemesi için paketleme işlemi , temiz malzeme ve özenli bir çalışma gerekmektedir.Bu işlemler deneyimli elemanlarımız tarafından sorunsuz bir şekilde yapılır.Yeni evinizde paketler açılıp montaj ve yerleştirme işlemleri bittikten sonra taşıma işleminiz tamamlanmış olur.

Evden eve nakliyat hizmeti alıyorsanız muhakkak kapalı çelik kasa evden eve aracı ile taşımacılık yapılmalıdır.Araçlarımız özel dizayn olup her taşıma sonrası temizlenmektedir.Araçlarımızın tümünün ulaştırma bakanlığı tarafından verilen K-1 ve K-3 Yetki belgeleri mevcuttur.K-1 ve K-3 Yetki belgeleri yurt içinde ev ve ofis taşımacılığı için verilmektedir.Bu belgelere sahip olmanın bazı şartları mevcuttur. Bunlardan bazıları; yeterli araç sayısı , firma kalitesi vb…Yetki belgeleri olan bir firma köklü ve tecrübeli anlamına gelir. Yetki belgeleri olmayan firmalar ile taşıma yapmamanız gerekir.


nakliyat araçlarımız

Şehirlerarası Ev Taşımacılığı

Şehirlerarası sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerini size özel fiyatlar ile sunmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar sayısız ilde şehirlerarası ev taşıma hizmeti vermiş olan nakliye şirketimiz sizlere kaliteli işçiliği en uygun fiyatlarla vermekte. Eşyalarınızı için yapılan ambalajlama ve paketleme hizmetlerimiz kırılma ve hasar görmesini büyük ölçüde önlemekte olup uzun yolculuklarda oluşabilecek hertürlü hasar, kaza gibi işlemler için gereken hertürlü sigorta işlemini şirketimiz yaptırmaktadır.

ambalajlama hizmetleri

Ambalajlama & Paketleme Hizmetleri

Evden eve nakliyat yorucu ve zahmetli bir hizmet sektörüdür. Taşınma sırasında oluşabilecek hertürlü kaza yada hasar gibi risk içeren durumları önlemek Denge Nakliyat'ın başlıca görevlerinden biridir. Eşya ambalajlama ve paketleme hizmetimiz bu gibi durumların önüne geçmek adına tarafımızdan size yapılan bir işlem olup eşyalarınızın korunması amaçlı kullanmakta olduğumuz ambalajlama malzemelerini birinci sınıf kalite seçmekteyiz.İstanbul Ofis Taşıma | Mayıs 6, 2017


Ofis taşıma hizmetlerini 2005 yılından bugünümüze kadar sorunsuz bir şekilde yapmakta olan Denge Nakliyat firmamız sizlere sağladığı kola... devamı


Size özel taşınma planı ve ücreti için bizi arayın.

Denge Nakliyat fırsatları ve farkı ile evden eve nakliyat hizmetimiz sizin güvenli taşınmanızı sağlamata olup paranızı boşa arcamamanızı sağlar.
golge

Nakliyat Hesapla

Evden Eva Nakliyat Hesapla

Evden eve nakliyat hesaplama sayfamız ile evinizin taşıma sembolik ücretlerini öğrenebilirsiniz. Ancak hesaplama ile edineceğiniz fiyat bilgisi sembolik olup taşıma koşulları ve şartları belirlenmeden size sunulan bir fiyattır. Eşya sayınız çalışacak olan personel sayısı, nakliyat aracımızın eski ve yeni evinize olan yakınlaşma mesafesi gibi koşulları bizimle iletişime geçip netleştirdiğimiz taktirde size en iyi hizmet şartları en uygun taşıma ücretleri ile sunulacaktır. Denge Nakliyat farkını sizde yaşayın.

Teklif Al

nakliyat teklifi al

Web sayfamız üzerinden dolduracağınız teklif al formumuz bize iletildiği taktirde konu hakkında en yetkili kişi tarafından hemen sizlere dönüş yapılmaktadırı. Ev taşıma sembolik fiyatlarımıza istinaden daha detaylı bir fiyat almak isteyen kullanıcılarımız bizlere teklif al formunu doldurup gönderebilirler. Nakliyat Teklifi Al formumuz ev yada ofis taşımacılığı için hertürlü detayları doldurmanıza imkan vermekte olup size daha sağlıklı net bir fiyat vermemiz açısından iletişime geçmeniz haricindeki en uygun araçtır.

Nakliyat Çözümlerimiz

nakliyat çözümleri

Denge Nakliyat 2005 yılından bugüne evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat, ürün ve kolili ürün taşıma, askılı tekstil ürünleri taşıma gibi bir çok nakliyat işlerinizde sizlere herzaman en iyi koşullarda çözümü sunabilen tek firma olmuştur. İstanbul içi ve dışı yapmış ve yapmakta olduğumuz bir çok nakliye hizmetlerimiz ile İstanbul Nakliye firmaları içindeki en başarılı, en deneyimli ve en güvenilir firma olduğumuzu sizlere gururla söyleriz. Bu başarıyı sizlerden gelen olumlu geri dönüşlere borçluyuz.

Hakkımızda


2005 yılında kurulan Denge Nakliyat firmamız İstanbul içi ve İstanbul dışı çok sayıda evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat gibi hizmetleri kusursuz bir şekilde vermiş olup günümüzün en deneyimli taşıma ekiplerine sahip tek kurumsal nakliyat firmasıdır.

Eşyalarınızı yada ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşımak bizim öncelikli görevimiz olup, size özel çözümler ve en uygun nakliyat ücretleri sunmak bizim Nakliyat Sektöründeki avantajımızdır.

Nakliyat


Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma

Şehirlerarası Ev Taşıma

Eşya Ambalajlama ve Paketleme

İletişim


Denge Evden Eve Nakliyat

0(212) 432 65 65

Kemalpaşa Mah. 20/4 Sokak No: 21 D:1 Bağcılar / İstanbul

info@dengenakliyat.com

facebook google youtube twitter pinterest instegram

2005 Denge Evden Eve Nakliyat