us banner

Ataşehir


Ataşehir evden eve nakliye
Evden eve taşımada müşterilerin eşyalarının güvence altına alınması firmanın en önemli prensibi olmalıdır. Ataşehir evden eve nakliye firmaları sigortalı taşıma hizmetleri ile tüm müşterilerinin eşyalarını taşıma öncesi güvence altına alıyor. Teslimat ise müşterinin detaylı bir şekilde incelemesini yapması sonucu tamamlanıyor. Eğer eşyalarınızda personele bağlı kırılma, zarar veya kayıp gibi bir durum varsa tüm zarar firma tarafından karşılanıyor. Ataşehir nakliyat parça taşımacılık için de hizmetlerini kapsamlı bir şekilde ele alıyor. Farklı adreslere götürmek için toparladığınız eşyalarınız diğer müşterilerin eşyaları ile birlikte bir araç içinde sırayla ve sistemli bir şekilde sizin belirttiğiniz adreslere götürülüyor. Parça taşımacılık tek bir araç kiralama masrafından da müşterileri kurtaran hesaplı bir taşımacılık şeklidir.
Ataşehir nakliye fiyatları ise depolama, ofis veya ev taşımacılığında taşınacak eşyanın miktarına ve mesafeye göre belirlenir. Montaj ve de-montaj hizmetleri de taşıma öncesi ve taşınma sonrası profesyonel olarak yapılır. Beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız ve sökülüp taşınması gereken tüm eşyalarınız profesyonel personeller tarafından sökülür ve yeni adresinde aynı gün montajlanarak müşteri için kullanıma hazır hale getirilir. Asansörlü taşıma hizmetleri de firma tarafından bu konuda teknolojik donanımlara sahip olan araçlar tarafından sağlanmaktadır. Daire içinde veya binanın konumundan dolayı eşyaların normal yolla taşınmasının mümkün olmadığı mekânlarda asansörlü taşımacılık yöntemleri uygulanıyor. Bu yöntemle de eşyalar ambalaj ve kolilerle taşıma aracına yükleniyor.


Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları – Fiyatları

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları Olarak Sizlere Uzman Ekibimiz ile Profesyonel Nakliye ve Fiyatları Hizmeti Vermekteyiz.
Ataşehir
Istanbul, Ataşehir
34561
TR
info@dengenakliyat.com
0(212) 432 65 65
0(212) 432 49 86


nakliyat araçlarımız

Şehirlerarası Ev Taşımacılığı

Şehirlerarası sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerini size özel fiyatlar ile sunmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar sayısız ilde şehirlerarası ev taşıma hizmeti vermiş olan nakliye şirketimiz sizlere kaliteli işçiliği en uygun fiyatlarla vermekte. Eşyalarınızı için yapılan ambalajlama ve paketleme hizmetlerimiz kırılma ve hasar görmesini büyük ölçüde önlemekte olup uzun yolculuklarda oluşabilecek hertürlü hasar, kaza gibi işlemler için gereken hertürlü sigorta işlemini şirketimiz yaptırmaktadır.

ambalajlama hizmetleri

Ambalajlama & Paketleme Hizmetleri

Evden eve nakliyat yorucu ve zahmetli bir hizmet sektörüdür. Taşınma sırasında oluşabilecek hertürlü kaza yada hasar gibi risk içeren durumları önlemek Denge Nakliyat'ın başlıca görevlerinden biridir. Eşya ambalajlama ve paketleme hizmetimiz bu gibi durumların önüne geçmek adına tarafımızdan size yapılan bir işlem olup eşyalarınızın korunması amaçlı kullanmakta olduğumuz ambalajlama malzemelerini birinci sınıf kalite seçmekteyiz.


Size özel taşınma planı ve ücreti için bizi arayın.

Denge Nakliyat fırsatları ve farkı ile evden eve nakliyat hizmetimiz sizin güvenli taşınmanızı sağlamata olup paranızı boşa arcamamanızı sağlar.
golge

Nakliyat Hesapla

Evden Eva Nakliyat Hesapla

Evden eve nakliyat hesaplama sayfamız ile evinizin taşıma sembolik ücretlerini öğrenebilirsiniz. Ancak hesaplama ile edineceğiniz fiyat bilgisi sembolik olup taşıma koşulları ve şartları belirlenmeden size sunulan bir fiyattır. Eşya sayınız çalışacak olan personel sayısı, nakliyat aracımızın eski ve yeni evinize olan yakınlaşma mesafesi gibi koşulları bizimle iletişime geçip netleştirdiğimiz taktirde size en iyi hizmet şartları en uygun taşıma ücretleri ile sunulacaktır. Denge Nakliyat farkını sizde yaşayın.

Teklif Al

nakliyat teklifi al

Web sayfamız üzerinden dolduracağınız teklif al formumuz bize iletildiği taktirde konu hakkında en yetkili kişi tarafından hemen sizlere dönüş yapılmaktadırı. Ev taşıma sembolik fiyatlarımıza istinaden daha detaylı bir fiyat almak isteyen kullanıcılarımız bizlere teklif al formunu doldurup gönderebilirler. Nakliyat Teklifi Al formumuz ev yada ofis taşımacılığı için hertürlü detayları doldurmanıza imkan vermekte olup size daha sağlıklı net bir fiyat vermemiz açısından iletişime geçmeniz haricindeki en uygun araçtır.

Nakliyat Çözümlerimiz

nakliyat çözümleri

Denge Nakliyat 2005 yılından bugüne evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat, ürün ve kolili ürün taşıma, askılı tekstil ürünleri taşıma gibi bir çok nakliyat işlerinizde sizlere herzaman en iyi koşullarda çözümü sunabilen tek firma olmuştur. İstanbul içi ve dışı yapmış ve yapmakta olduğumuz bir çok nakliye hizmetlerimiz ile İstanbul Nakliye firmaları içindeki en başarılı, en deneyimli ve en güvenilir firma olduğumuzu sizlere gururla söyleriz. Bu başarıyı sizlerden gelen olumlu geri dönüşlere borçluyuz.

Hakkımızda


2005 yılında kurulan Denge Nakliyat firmamız İstanbul içi ve İstanbul dışı çok sayıda evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat gibi hizmetleri kusursuz bir şekilde vermiş olup günümüzün en deneyimli taşıma ekiplerine sahip tek kurumsal nakliyat firmasıdır.

Eşyalarınızı yada ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşımak bizim öncelikli görevimiz olup, size özel çözümler ve en uygun nakliyat ücretleri sunmak bizim Nakliyat Sektöründeki avantajımızdır.

Nakliyat


Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma

Şehirlerarası Ev Taşıma

Eşya Ambalajlama ve Paketleme

İletişim


Denge Evden Eve Nakliyat

0(212) 432 65 65

Kemalpaşa Mah. 20/4 Sokak No: 21 D:1 Bağcılar / İstanbul

info@dengenakliyat.com

facebook google youtube twitter pinterest instegram

2005 Denge Evden Eve Nakliyat