us banner

Eşya Ambalajlama


 

Avantajları Kullanın!
Birçok soruna farklı çözümlerin olduğu günümüzde özellikle sizlere sunulan avantajları görerek kullanmanız gerekir. Farklı ihtiyaçlarınız için farklı hizmetler sunan birçok firma, rekabetinde getirmiş olduğu nedenler ile farklı avantajları müşterilerine sunarlar. Bu bakımdan firmamızda sizlere daha iyi hizmet sunabilmek amacı ile özel avantajlar sağlar. Taşınırken en büyük sorunuz olan eşya ambalajlama özel itina gerektiren ve teknikleri olan bir işlemdir. Kendiniz bu tip işlemleri yaptığınızda eşyalarınızda maddi hasarlar gelebilir. Hatta bazı eşyalarınız tamamen kullanılmaz duruma gelecektir. Taşınırken bu gibi sürprizler ile karşılaşmamak için sizlerde firmamızın konu hakkında ki uzmanlığından yararlanabilirsiniz.


Özel ve etkin bir taşınma işlemi için firmamızın deneyimlerinden, teknik alt yapısından ve uzman kadrosundan yararlanabilirsiniz. Paket olarak sunulacak hizmetlerimiz içinde bulunan eşya ambalajlama fiyatları uygunluğu ile de sizlerin seçimlerinizi etkileyecektir. Eşyalarınızın usulüne uygun şekilde ambalajlanması, derlenmesi ve sorunsuz olarak taşınması için firmamıza güvenebilirsiniz. En özel ambalaj malzemeleri ile her tür eşyanız hasar görmeyecek şekilde planlı ve itinalı olarak paketlenecektir. Tüm malzemelerin firmamıza ait olduğunu da belirtmek isteriz. Garantili ve özenli hizmet almak sizinde hakkınızdır. Bu şekilde sorunsuz ve hasarsız olarak taşınacak sıkıntı yaşamadan yeni yerinize yerleşmiş olacaksınız.
Her bakımdan bu işi yaptığını söyleyen birçok firma göreceksiniz. Ancak unutmayın ki her firmanın iş akışı ve özeni aynı şekilde olmayacaktır. Çok uygun fiyatlara eşyalarınızı taşımak isteyecek olan kişilerden alacağınız hizmetin kalitesini sorguladığınızda her şey için geç olabilir. Bu neden ile eşya ambalajlama firmaları arasından seçim yaparken kesinlikle sorun yaşamayacağınız ve garantili hizmeti sizlere sunacak olanları tercih etmelisiniz. Firmamızda bu konuda deneyimleri ve referansları ile oldukça önde gelen ve kalitesi ile tercih edilen bir firmadır. Sizlerde bu hizmeti alarak gerçek anlamda memnun kalabilirsiniz.


nakliyat araçlarımız

Şehirlerarası Ev Taşımacılığı

Şehirlerarası sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerini size özel fiyatlar ile sunmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar sayısız ilde şehirlerarası ev taşıma hizmeti vermiş olan nakliye şirketimiz sizlere kaliteli işçiliği en uygun fiyatlarla vermekte. Eşyalarınızı için yapılan ambalajlama ve paketleme hizmetlerimiz kırılma ve hasar görmesini büyük ölçüde önlemekte olup uzun yolculuklarda oluşabilecek hertürlü hasar, kaza gibi işlemler için gereken hertürlü sigorta işlemini şirketimiz yaptırmaktadır.

ambalajlama hizmetleri

Ambalajlama & Paketleme Hizmetleri

Evden eve nakliyat yorucu ve zahmetli bir hizmet sektörüdür. Taşınma sırasında oluşabilecek hertürlü kaza yada hasar gibi risk içeren durumları önlemek Denge Nakliyat'ın başlıca görevlerinden biridir. Eşya ambalajlama ve paketleme hizmetimiz bu gibi durumların önüne geçmek adına tarafımızdan size yapılan bir işlem olup eşyalarınızın korunması amaçlı kullanmakta olduğumuz ambalajlama malzemelerini birinci sınıf kalite seçmekteyiz.


Size özel taşınma planı ve ücreti için bizi arayın.

Denge Nakliyat fırsatları ve farkı ile evden eve nakliyat hizmetimiz sizin güvenli taşınmanızı sağlamata olup paranızı boşa arcamamanızı sağlar.
golge

Nakliyat Hesapla

Evden Eva Nakliyat Hesapla

Evden eve nakliyat hesaplama sayfamız ile evinizin taşıma sembolik ücretlerini öğrenebilirsiniz. Ancak hesaplama ile edineceğiniz fiyat bilgisi sembolik olup taşıma koşulları ve şartları belirlenmeden size sunulan bir fiyattır. Eşya sayınız çalışacak olan personel sayısı, nakliyat aracımızın eski ve yeni evinize olan yakınlaşma mesafesi gibi koşulları bizimle iletişime geçip netleştirdiğimiz taktirde size en iyi hizmet şartları en uygun taşıma ücretleri ile sunulacaktır. Denge Nakliyat farkını sizde yaşayın.

Teklif Al

nakliyat teklifi al

Web sayfamız üzerinden dolduracağınız teklif al formumuz bize iletildiği taktirde konu hakkında en yetkili kişi tarafından hemen sizlere dönüş yapılmaktadırı. Ev taşıma sembolik fiyatlarımıza istinaden daha detaylı bir fiyat almak isteyen kullanıcılarımız bizlere teklif al formunu doldurup gönderebilirler. Nakliyat Teklifi Al formumuz ev yada ofis taşımacılığı için hertürlü detayları doldurmanıza imkan vermekte olup size daha sağlıklı net bir fiyat vermemiz açısından iletişime geçmeniz haricindeki en uygun araçtır.

Nakliyat Çözümlerimiz

nakliyat çözümleri

Denge Nakliyat 2005 yılından bugüne evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat, ürün ve kolili ürün taşıma, askılı tekstil ürünleri taşıma gibi bir çok nakliyat işlerinizde sizlere herzaman en iyi koşullarda çözümü sunabilen tek firma olmuştur. İstanbul içi ve dışı yapmış ve yapmakta olduğumuz bir çok nakliye hizmetlerimiz ile İstanbul Nakliye firmaları içindeki en başarılı, en deneyimli ve en güvenilir firma olduğumuzu sizlere gururla söyleriz. Bu başarıyı sizlerden gelen olumlu geri dönüşlere borçluyuz.

Hakkımızda


2005 yılında kurulan Denge Nakliyat firmamız İstanbul içi ve İstanbul dışı çok sayıda evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat gibi hizmetleri kusursuz bir şekilde vermiş olup günümüzün en deneyimli taşıma ekiplerine sahip tek kurumsal nakliyat firmasıdır.

Eşyalarınızı yada ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşımak bizim öncelikli görevimiz olup, size özel çözümler ve en uygun nakliyat ücretleri sunmak bizim Nakliyat Sektöründeki avantajımızdır.

Nakliyat


Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma

Şehirlerarası Ev Taşıma

Eşya Ambalajlama ve Paketleme

İletişim


Denge Evden Eve Nakliyat

0(212) 432 65 65

Kemalpaşa Mah. 20/4 Sokak No: 21 D:1 Bağcılar / İstanbul

info@dengenakliyat.com

facebook google youtube twitter pinterest instegram

2005 Denge Evden Eve Nakliyat