us banner

Eşya Paketleme


 

 

Taşınma İşlemlerinizi Kolaylaştırın
Farklı nedenler ile evinizi ya da ofisinizi taşımak zorunda kalabilirsiniz. Çoğumuzun sevmediği bu işler zahmet veren ve zorluk dolu işlerdir. Zamanınızın da çoğunu alacak olan bu işler nedeni ile işinizi ve başka özel şeylerinizi de ihmal etme durumunuz olabilir. Ancak artık firmamız sayesinde uzman destekli bir taşınma işlemi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Geleneksel yöntemler yerine teknolojik olarak eşya paketleme yapan ve taşınma işlemlerinizde A dan Z ye sizlere en iyi hizmeti sunacak olan firmamızdan dilediğiniz zaman destek talebinde bulunabilirsiniz. Taşınma işlemlerinin yoğunluğundan ve sıkıcılığından işlemleri bize havale ederek kurtulacaksınız. Bu şekilde kısa sürede de bitecek olan işlemleriniz nedeni ile zamandan da kazanmış olacaksınız.
Firmamız uzun yıllardan bu yana özel ve farklı hizmetler sunarak, sizler için en farklı taşınma deneyimini sağlayacak bir konuma gelmiştir. Bilgi birikimi ve uzmanlığın önemli olduğu bu işlerde sizlerde tüm beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Dikkatli ve özenli yapılması gereken eşya paketleme fiyatları firmadan firmaya farklılık gösterse de, genellikle birçok firmanın bu işi uzman ekipler ve materyaller ile yapmadıkları bilinen bir gerçektir. Taşınma işlemlerinde en önemli konulardan biri olan paketleme ciddi olarak dikkat edilmesi gereken bir unsurdur. Bu neden ile farklı teknikler uygulanması gereken eşyalarınıza gereken özeni gösterecek olan firmamız bu hizmeti ile de sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılayacaktır.
Size dert olarak görünen taşınma işlerinin uzman bir ekip ile nasıl kolayca halledildiğini gördüğünüzde gerçek anlamda şaşıracaksınız. Bu iş uzman ekipler ve teknikler ile yapılması gereken özel bir iştir. Firmamızda bunun bilincinde olan kurumsal bir firmadır. Bu neden ile eşya paketleme firmaları arasında ayrıcalıklı ve öncü bir konumda bulunmaktadır. Sizlerde firmamızı seçerek bu ayrıcalıklı ve özel hizmetten en etkin şekilde yararlanabilirsiniz.


nakliyat araçlarımız

Şehirlerarası Ev Taşımacılığı

Şehirlerarası sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerini size özel fiyatlar ile sunmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar sayısız ilde şehirlerarası ev taşıma hizmeti vermiş olan nakliye şirketimiz sizlere kaliteli işçiliği en uygun fiyatlarla vermekte. Eşyalarınızı için yapılan ambalajlama ve paketleme hizmetlerimiz kırılma ve hasar görmesini büyük ölçüde önlemekte olup uzun yolculuklarda oluşabilecek hertürlü hasar, kaza gibi işlemler için gereken hertürlü sigorta işlemini şirketimiz yaptırmaktadır.

ambalajlama hizmetleri

Ambalajlama & Paketleme Hizmetleri

Evden eve nakliyat yorucu ve zahmetli bir hizmet sektörüdür. Taşınma sırasında oluşabilecek hertürlü kaza yada hasar gibi risk içeren durumları önlemek Denge Nakliyat'ın başlıca görevlerinden biridir. Eşya ambalajlama ve paketleme hizmetimiz bu gibi durumların önüne geçmek adına tarafımızdan size yapılan bir işlem olup eşyalarınızın korunması amaçlı kullanmakta olduğumuz ambalajlama malzemelerini birinci sınıf kalite seçmekteyiz.


Size özel taşınma planı ve ücreti için bizi arayın.

Denge Nakliyat fırsatları ve farkı ile evden eve nakliyat hizmetimiz sizin güvenli taşınmanızı sağlamata olup paranızı boşa arcamamanızı sağlar.
golge

Nakliyat Hesapla

Evden Eva Nakliyat Hesapla

Evden eve nakliyat hesaplama sayfamız ile evinizin taşıma sembolik ücretlerini öğrenebilirsiniz. Ancak hesaplama ile edineceğiniz fiyat bilgisi sembolik olup taşıma koşulları ve şartları belirlenmeden size sunulan bir fiyattır. Eşya sayınız çalışacak olan personel sayısı, nakliyat aracımızın eski ve yeni evinize olan yakınlaşma mesafesi gibi koşulları bizimle iletişime geçip netleştirdiğimiz taktirde size en iyi hizmet şartları en uygun taşıma ücretleri ile sunulacaktır. Denge Nakliyat farkını sizde yaşayın.

Teklif Al

nakliyat teklifi al

Web sayfamız üzerinden dolduracağınız teklif al formumuz bize iletildiği taktirde konu hakkında en yetkili kişi tarafından hemen sizlere dönüş yapılmaktadırı. Ev taşıma sembolik fiyatlarımıza istinaden daha detaylı bir fiyat almak isteyen kullanıcılarımız bizlere teklif al formunu doldurup gönderebilirler. Nakliyat Teklifi Al formumuz ev yada ofis taşımacılığı için hertürlü detayları doldurmanıza imkan vermekte olup size daha sağlıklı net bir fiyat vermemiz açısından iletişime geçmeniz haricindeki en uygun araçtır.

Nakliyat Çözümlerimiz

nakliyat çözümleri

Denge Nakliyat 2005 yılından bugüne evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat, ürün ve kolili ürün taşıma, askılı tekstil ürünleri taşıma gibi bir çok nakliyat işlerinizde sizlere herzaman en iyi koşullarda çözümü sunabilen tek firma olmuştur. İstanbul içi ve dışı yapmış ve yapmakta olduğumuz bir çok nakliye hizmetlerimiz ile İstanbul Nakliye firmaları içindeki en başarılı, en deneyimli ve en güvenilir firma olduğumuzu sizlere gururla söyleriz. Bu başarıyı sizlerden gelen olumlu geri dönüşlere borçluyuz.

Hakkımızda


2005 yılında kurulan Denge Nakliyat firmamız İstanbul içi ve İstanbul dışı çok sayıda evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat gibi hizmetleri kusursuz bir şekilde vermiş olup günümüzün en deneyimli taşıma ekiplerine sahip tek kurumsal nakliyat firmasıdır.

Eşyalarınızı yada ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşımak bizim öncelikli görevimiz olup, size özel çözümler ve en uygun nakliyat ücretleri sunmak bizim Nakliyat Sektöründeki avantajımızdır.

Nakliyat


Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma

Şehirlerarası Ev Taşıma

Eşya Ambalajlama ve Paketleme

İletişim


Denge Evden Eve Nakliyat

0(212) 432 65 65

Kemalpaşa Mah. 20/4 Sokak No: 21 D:1 Bağcılar / İstanbul

info@dengenakliyat.com

facebook google youtube twitter pinterest instegram

2005 Denge Evden Eve Nakliyat