us banner

Ofis – İş Yeri Taşımacılığı


 

Özel Alan Taşımacılığı Hizmetleri
Farklı taşımacılık işlemleri yapan firmamız, özel taşımacılıkta da etkinliği ile önde gelmektedir. Farklı nedenler ile taşınma gereksinimi duyan firmalar özellikli ve deneyimli firmaları tercih ederler. Özellikle ofis ve iş yeri taşımacılığı farklı özellikler taşıdığından dolayı itinalı davranılması gereken taşınma işlemleridir. Özel cihazlar, montaj aparatları, özel mobilyalar ve diğer bütün malzemeler nedeni ile sorunlu aynı zamanda iş kaybı yaşamamak adına hızlı yapılması gereken işlerdir. Tüm sebeplerden dolayı da destek alacağınız firmanın bu konuda uzman ve aktif bir ekibe sahip olması şarttır.
Firmamız alanında farklı taşımacılık deneyimleri olan uzman bir yapıdadır. Her özel taşınma işlemi için özel ekip ile çalışılır. Bu ekiplerimiz işin cinsine ve durumuna göre özel ekipman ve materyaller ile işlerini yapmaktadırlar. Diğer ofis ve işyeri taşımacılığı firmaları gibi tüm taşınma işlemlerinde standart iş yapılmamaktadır. Bu neden ile sizlerden gelen taleplere göre ekiplerimizi donatarak işi verilen sürede hızlı şekilde yapmaktayız. Öncelikli olarak yapılan ekspertiz işlemleri ile size gün ve hatta bazı durumlarda taşınma için gerekli olan saati bile belirtebiliriz. Bu şekilde sizlerde işleriniz aksamaması adına gerekli önlemleri alır, en uygun taşınmayı gerçekleştirmiş olursunuz.
Beklentilerinizi en uygun şekilde karşılayacak olan firmamız uzman ekipleri ile tüm malzemelerinizin montaj ve demontaj işlemlerini başarılı şekilde yapacaktır. Tüm cihazlar ve gerekli olan diğer malzemeler özellikleri itibari ile paketlenecektir. Ayrıcalıklı işlemlere tabi olması gereken iş yeri ve ofis taşımacılığı fiyatları firmamızda makul ve mantıklı seviyelerde olup sizleri yormayacak şekilde hesaplanır. Alacağınız hizmetin kalitesi ve ideal yapısını da dikkate aldığınızda bu ücretlerin sizleri de memnun edeceğini unutmamalısınız. Sorunsuz ve pratik bir şekilde taşınma işlemlerinizi çözümlemek için sizlerde firmamızın uzmanlığında yararlanabilirsiniz.


nakliyat araçlarımız

Şehirlerarası Ev Taşımacılığı

Şehirlerarası sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerini size özel fiyatlar ile sunmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar sayısız ilde şehirlerarası ev taşıma hizmeti vermiş olan nakliye şirketimiz sizlere kaliteli işçiliği en uygun fiyatlarla vermekte. Eşyalarınızı için yapılan ambalajlama ve paketleme hizmetlerimiz kırılma ve hasar görmesini büyük ölçüde önlemekte olup uzun yolculuklarda oluşabilecek hertürlü hasar, kaza gibi işlemler için gereken hertürlü sigorta işlemini şirketimiz yaptırmaktadır.

ambalajlama hizmetleri

Ambalajlama & Paketleme Hizmetleri

Evden eve nakliyat yorucu ve zahmetli bir hizmet sektörüdür. Taşınma sırasında oluşabilecek hertürlü kaza yada hasar gibi risk içeren durumları önlemek Denge Nakliyat'ın başlıca görevlerinden biridir. Eşya ambalajlama ve paketleme hizmetimiz bu gibi durumların önüne geçmek adına tarafımızdan size yapılan bir işlem olup eşyalarınızın korunması amaçlı kullanmakta olduğumuz ambalajlama malzemelerini birinci sınıf kalite seçmekteyiz.


Size özel taşınma planı ve ücreti için bizi arayın.

Denge Nakliyat fırsatları ve farkı ile evden eve nakliyat hizmetimiz sizin güvenli taşınmanızı sağlamata olup paranızı boşa arcamamanızı sağlar.
golge

Nakliyat Hesapla

Evden Eva Nakliyat Hesapla

Evden eve nakliyat hesaplama sayfamız ile evinizin taşıma sembolik ücretlerini öğrenebilirsiniz. Ancak hesaplama ile edineceğiniz fiyat bilgisi sembolik olup taşıma koşulları ve şartları belirlenmeden size sunulan bir fiyattır. Eşya sayınız çalışacak olan personel sayısı, nakliyat aracımızın eski ve yeni evinize olan yakınlaşma mesafesi gibi koşulları bizimle iletişime geçip netleştirdiğimiz taktirde size en iyi hizmet şartları en uygun taşıma ücretleri ile sunulacaktır. Denge Nakliyat farkını sizde yaşayın.

Teklif Al

nakliyat teklifi al

Web sayfamız üzerinden dolduracağınız teklif al formumuz bize iletildiği taktirde konu hakkında en yetkili kişi tarafından hemen sizlere dönüş yapılmaktadırı. Ev taşıma sembolik fiyatlarımıza istinaden daha detaylı bir fiyat almak isteyen kullanıcılarımız bizlere teklif al formunu doldurup gönderebilirler. Nakliyat Teklifi Al formumuz ev yada ofis taşımacılığı için hertürlü detayları doldurmanıza imkan vermekte olup size daha sağlıklı net bir fiyat vermemiz açısından iletişime geçmeniz haricindeki en uygun araçtır.

Nakliyat Çözümlerimiz

nakliyat çözümleri

Denge Nakliyat 2005 yılından bugüne evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat, ürün ve kolili ürün taşıma, askılı tekstil ürünleri taşıma gibi bir çok nakliyat işlerinizde sizlere herzaman en iyi koşullarda çözümü sunabilen tek firma olmuştur. İstanbul içi ve dışı yapmış ve yapmakta olduğumuz bir çok nakliye hizmetlerimiz ile İstanbul Nakliye firmaları içindeki en başarılı, en deneyimli ve en güvenilir firma olduğumuzu sizlere gururla söyleriz. Bu başarıyı sizlerden gelen olumlu geri dönüşlere borçluyuz.

Hakkımızda


2005 yılında kurulan Denge Nakliyat firmamız İstanbul içi ve İstanbul dışı çok sayıda evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat gibi hizmetleri kusursuz bir şekilde vermiş olup günümüzün en deneyimli taşıma ekiplerine sahip tek kurumsal nakliyat firmasıdır.

Eşyalarınızı yada ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşımak bizim öncelikli görevimiz olup, size özel çözümler ve en uygun nakliyat ücretleri sunmak bizim Nakliyat Sektöründeki avantajımızdır.

Nakliyat


Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma

Şehirlerarası Ev Taşıma

Eşya Ambalajlama ve Paketleme

İletişim


Denge Evden Eve Nakliyat

0(212) 432 65 65

Kemalpaşa Mah. 20/4 Sokak No: 21 D:1 Bağcılar / İstanbul

info@dengenakliyat.com

facebook google youtube twitter pinterest instegram

2005 Denge Evden Eve Nakliyat