us banner

Şehirler Arası Nakliyat


 

Nakliye İşlerinizde Doğru Çözümler
Taşınma işlemleri ciddi zaman alan ve zahmet gerektiren işlerdir. Ancak birçok nedenden dolayı ev taşımak hatta bulunduğunuz ilden başka bir şehre gitmek zorunda kalabilirsiniz. Bu konu herkes için özenli ve üzerinde dikkatle durulması gereken bir konudur. Çünkü uzun mesafeli taşınma işlemleri zor ve dikkat isteyen yapıdadır. İtinalı şekilde yapılması gereken şehirler arası evden eve nakliyat aracın üzerinde geçen süre nedeni ile ev sahiplerini tedirgin eden bir durumdur. Yıllarca emek vererek aldığınız eşyaların kilometrelerce bir yerden bir yere gitmesi ve hasar görmemesi konusunda haklı olarak tedirginlik yaşarsınız.
Bu tip işlemleriniz için bizler gibi alanında uzman ve bir ekip ile çalıştığınızda hiçbir sorun yaşamadan eşyalarınızın gideceği noktaya ulaşacağından emin olabilirsiniz. Paket olarak vereceğimiz hizmetten yararlanmanız durumunda eşyalarınızın en uygun şekilde ambalajlanması ve paketlenmesi sağlanarak, uygun şekilde yüklemesi yapılacaktır. Diğer şehirler arası nakliyat firmaları gibi karga tulumba eşyalarınız gelişi güzel değil, itinalı ve özenli şekilde özel teknikler uygulanarak firmamız tarafından derlenerek yerleştirecektir. Bu şekilde ne kadar uzağa giderse gitsinler en ufak bir hasar görmeden sizlere teslim edilebilirler.
Geleneksel yöntemler ile teknolojik işlem ve materyalleri harmanlayarak uzman ekibi ile uygulayan firmamız, sizlerin tüm taşınma işlemlerinizde ekspertizden, yerleştirilmesine kadar her adımda yanınızda olacaktır. Bir uzman olarak rahatlıkla güveneceğiniz firmamız ile uzun yıllar gereksinim duyduğunuzda çalışabilirsiniz. Farklılık göstermek ile birlikte şehirler arası nakliyat fiyatları kilometre bazında hesaplanan ve taşınacak yerin özellikler ile de alakalı olarak değişen yapıdadır. Her uzun mesafeli işte olduğu gibi etkin ve düzgün bir iş almak isterseniz bizler gibi kurumsal yapıları olan deneyimli firmaları tercih etmelisiniz. Bu şekilde işlem sonunda pişman olmak yerine memnun olarak yeni yerinizde yaşamaya devam edebilirsiniz.


nakliyat araçlarımız

Şehirlerarası Ev Taşımacılığı

Şehirlerarası sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerini size özel fiyatlar ile sunmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar sayısız ilde şehirlerarası ev taşıma hizmeti vermiş olan nakliye şirketimiz sizlere kaliteli işçiliği en uygun fiyatlarla vermekte. Eşyalarınızı için yapılan ambalajlama ve paketleme hizmetlerimiz kırılma ve hasar görmesini büyük ölçüde önlemekte olup uzun yolculuklarda oluşabilecek hertürlü hasar, kaza gibi işlemler için gereken hertürlü sigorta işlemini şirketimiz yaptırmaktadır.

ambalajlama hizmetleri

Ambalajlama & Paketleme Hizmetleri

Evden eve nakliyat yorucu ve zahmetli bir hizmet sektörüdür. Taşınma sırasında oluşabilecek hertürlü kaza yada hasar gibi risk içeren durumları önlemek Denge Nakliyat'ın başlıca görevlerinden biridir. Eşya ambalajlama ve paketleme hizmetimiz bu gibi durumların önüne geçmek adına tarafımızdan size yapılan bir işlem olup eşyalarınızın korunması amaçlı kullanmakta olduğumuz ambalajlama malzemelerini birinci sınıf kalite seçmekteyiz.


Size özel taşınma planı ve ücreti için bizi arayın.

Denge Nakliyat fırsatları ve farkı ile evden eve nakliyat hizmetimiz sizin güvenli taşınmanızı sağlamata olup paranızı boşa arcamamanızı sağlar.
golge

Nakliyat Hesapla

Evden Eva Nakliyat Hesapla

Evden eve nakliyat hesaplama sayfamız ile evinizin taşıma sembolik ücretlerini öğrenebilirsiniz. Ancak hesaplama ile edineceğiniz fiyat bilgisi sembolik olup taşıma koşulları ve şartları belirlenmeden size sunulan bir fiyattır. Eşya sayınız çalışacak olan personel sayısı, nakliyat aracımızın eski ve yeni evinize olan yakınlaşma mesafesi gibi koşulları bizimle iletişime geçip netleştirdiğimiz taktirde size en iyi hizmet şartları en uygun taşıma ücretleri ile sunulacaktır. Denge Nakliyat farkını sizde yaşayın.

Teklif Al

nakliyat teklifi al

Web sayfamız üzerinden dolduracağınız teklif al formumuz bize iletildiği taktirde konu hakkında en yetkili kişi tarafından hemen sizlere dönüş yapılmaktadırı. Ev taşıma sembolik fiyatlarımıza istinaden daha detaylı bir fiyat almak isteyen kullanıcılarımız bizlere teklif al formunu doldurup gönderebilirler. Nakliyat Teklifi Al formumuz ev yada ofis taşımacılığı için hertürlü detayları doldurmanıza imkan vermekte olup size daha sağlıklı net bir fiyat vermemiz açısından iletişime geçmeniz haricindeki en uygun araçtır.

Nakliyat Çözümlerimiz

nakliyat çözümleri

Denge Nakliyat 2005 yılından bugüne evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat, ürün ve kolili ürün taşıma, askılı tekstil ürünleri taşıma gibi bir çok nakliyat işlerinizde sizlere herzaman en iyi koşullarda çözümü sunabilen tek firma olmuştur. İstanbul içi ve dışı yapmış ve yapmakta olduğumuz bir çok nakliye hizmetlerimiz ile İstanbul Nakliye firmaları içindeki en başarılı, en deneyimli ve en güvenilir firma olduğumuzu sizlere gururla söyleriz. Bu başarıyı sizlerden gelen olumlu geri dönüşlere borçluyuz.

Hakkımızda


2005 yılında kurulan Denge Nakliyat firmamız İstanbul içi ve İstanbul dışı çok sayıda evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat gibi hizmetleri kusursuz bir şekilde vermiş olup günümüzün en deneyimli taşıma ekiplerine sahip tek kurumsal nakliyat firmasıdır.

Eşyalarınızı yada ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşımak bizim öncelikli görevimiz olup, size özel çözümler ve en uygun nakliyat ücretleri sunmak bizim Nakliyat Sektöründeki avantajımızdır.

Nakliyat


Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma

Şehirlerarası Ev Taşıma

Eşya Ambalajlama ve Paketleme

İletişim


Denge Evden Eve Nakliyat

0(212) 432 65 65

Kemalpaşa Mah. 20/4 Sokak No: 21 D:1 Bağcılar / İstanbul

info@dengenakliyat.com

facebook google youtube twitter pinterest instegram

2005 Denge Evden Eve Nakliyat