us banner

Nakliyat Firması İle Taşınırken


Nakliyat Firması İle Taşınırken Dikkat Edilecekler

Nakliyede en çok dikkat edilmesi gerekilen eşyalar beyaz eşyalar olarak öne çıkmaktadır. Nedeni ise, evdeki en ağır ve aksanı bozulma ihtimali olan cihazlar olmasıdır. Bu eşyalar taşınırken birkaç hususa dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu özen ve dikkati nakliye firması çalışanları göstermez ise mutlaka ev sahibinin uyarması ve bazı müdahalelere izin vermemesi gerekmektedir. Öncelikle buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların ev sahibi kişi tarafından battaniye ve benzeri ürünler ile sarmaya çalışmaması gerekmektedir.

Nakliye firmasına daha önceden belirtilen beyaz eşyalar için yanlarında malzeme getirmektedirler. Malzemeler nakliye sektörü için özel hazırlanmış, oldukça korunaklı ve hijyenik ürünlerdir. Streil olan bu malzemelerin kullanılması oldukça önemlidir. Ayrıca nakliyeciler gelmeden önce ev sahibi çamaşır makinesinin emniyet kilidini hazır tutabilir ve nakliyecilere taktırabilir veya kendisi bu kilitleri kendisi nakliyeciler gelmeden takabilirler.

Diğer bir dikkat edilecek olan önemli husus ise; buzdolabının fişini çekme zamandır. Buzdolabı en son fişi çekilen eşya olmalıdır. Bunu ev sahibi kişi talep edebileceği gibi, nakliyeciler tarafından da bilinmektedir. Ayrıca, en son fişi çekilen buzdolabının taşındıktan sonra da ilk fişi takılan eşya olmasına özen gösterilmelidir. Fakat burada ince bir ayrıntı bulunmaktadır. Taşınılan yerde hemen değil, sabit bir yere konulduktan yaklaşık 15 dakika sonra fişinin takılmasına dikkat edilmelidir. Ev sahipleri, buzdolabında ve buzlukta bulunan ürünleri hijyenik kutulara koymalarını talep edebilme hakkına sahiptirler.

Nakliye esnasında yapılan en büyük hatalardan biri de buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinelerini bir taşıyıcı elemanın taşımaya çalışmasıdır. Bu durum oldukça sakıncalıdır. Çünkü makine aksanında bozukluk, elektrik akımında sıkıntı, motorda aksama ve darbe alma gibi sorunlar ile karşılaşılmaktadır. En az iki kişisin taşınmasına izin verilmelidir.

Etiketler: evden taşınma, taşınma öncesi hazırlık, nakliye öncesi hazırlık, taşınma hazırlığı, eşyaların paketlenmesi, paketleme yönteml


nakliyat araçlarımız

Şehirlerarası Ev Taşımacılığı

Şehirlerarası sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerini size özel fiyatlar ile sunmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar sayısız ilde şehirlerarası ev taşıma hizmeti vermiş olan nakliye şirketimiz sizlere kaliteli işçiliği en uygun fiyatlarla vermekte. Eşyalarınızı için yapılan ambalajlama ve paketleme hizmetlerimiz kırılma ve hasar görmesini büyük ölçüde önlemekte olup uzun yolculuklarda oluşabilecek hertürlü hasar, kaza gibi işlemler için gereken hertürlü sigorta işlemini şirketimiz yaptırmaktadır.

ambalajlama hizmetleri

Ambalajlama & Paketleme Hizmetleri

Evden eve nakliyat yorucu ve zahmetli bir hizmet sektörüdür. Taşınma sırasında oluşabilecek hertürlü kaza yada hasar gibi risk içeren durumları önlemek Denge Nakliyat'ın başlıca görevlerinden biridir. Eşya ambalajlama ve paketleme hizmetimiz bu gibi durumların önüne geçmek adına tarafımızdan size yapılan bir işlem olup eşyalarınızın korunması amaçlı kullanmakta olduğumuz ambalajlama malzemelerini birinci sınıf kalite seçmekteyiz.


Size özel taşınma planı ve ücreti için bizi arayın.

Denge Nakliyat fırsatları ve farkı ile evden eve nakliyat hizmetimiz sizin güvenli taşınmanızı sağlamata olup paranızı boşa arcamamanızı sağlar.
golge

Nakliyat Hesapla

Evden Eva Nakliyat Hesapla

Evden eve nakliyat hesaplama sayfamız ile evinizin taşıma sembolik ücretlerini öğrenebilirsiniz. Ancak hesaplama ile edineceğiniz fiyat bilgisi sembolik olup taşıma koşulları ve şartları belirlenmeden size sunulan bir fiyattır. Eşya sayınız çalışacak olan personel sayısı, nakliyat aracımızın eski ve yeni evinize olan yakınlaşma mesafesi gibi koşulları bizimle iletişime geçip netleştirdiğimiz taktirde size en iyi hizmet şartları en uygun taşıma ücretleri ile sunulacaktır. Denge Nakliyat farkını sizde yaşayın.

Teklif Al

nakliyat teklifi al

Web sayfamız üzerinden dolduracağınız teklif al formumuz bize iletildiği taktirde konu hakkında en yetkili kişi tarafından hemen sizlere dönüş yapılmaktadırı. Ev taşıma sembolik fiyatlarımıza istinaden daha detaylı bir fiyat almak isteyen kullanıcılarımız bizlere teklif al formunu doldurup gönderebilirler. Nakliyat Teklifi Al formumuz ev yada ofis taşımacılığı için hertürlü detayları doldurmanıza imkan vermekte olup size daha sağlıklı net bir fiyat vermemiz açısından iletişime geçmeniz haricindeki en uygun araçtır.

Nakliyat Çözümlerimiz

nakliyat çözümleri

Denge Nakliyat 2005 yılından bugüne evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat, ürün ve kolili ürün taşıma, askılı tekstil ürünleri taşıma gibi bir çok nakliyat işlerinizde sizlere herzaman en iyi koşullarda çözümü sunabilen tek firma olmuştur. İstanbul içi ve dışı yapmış ve yapmakta olduğumuz bir çok nakliye hizmetlerimiz ile İstanbul Nakliye firmaları içindeki en başarılı, en deneyimli ve en güvenilir firma olduğumuzu sizlere gururla söyleriz. Bu başarıyı sizlerden gelen olumlu geri dönüşlere borçluyuz.

Hakkımızda


2005 yılında kurulan Denge Nakliyat firmamız İstanbul içi ve İstanbul dışı çok sayıda evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat gibi hizmetleri kusursuz bir şekilde vermiş olup günümüzün en deneyimli taşıma ekiplerine sahip tek kurumsal nakliyat firmasıdır.

Eşyalarınızı yada ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşımak bizim öncelikli görevimiz olup, size özel çözümler ve en uygun nakliyat ücretleri sunmak bizim Nakliyat Sektöründeki avantajımızdır.

Nakliyat


Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma

Şehirlerarası Ev Taşıma

Eşya Ambalajlama ve Paketleme

İletişim


Denge Evden Eve Nakliyat

0(212) 432 65 65

Kemalpaşa Mah. 20/4 Sokak No: 21 D:1 Bağcılar / İstanbul

info@dengenakliyat.com

facebook google youtube twitter pinterest instegram

2005 Denge Evden Eve Nakliyat