us banner

Evden eve nakliyat için önceden rezervasyon yaptırmalı mıyım?


Evden eve nakliyat için önceden rezervasyon yaptırmalı mıyım?

Nakliye firmaları rezervasyon ile çalışmaktadır. Evini nakliye şirketi ile taşımak durumunda olanlar mutlaka en az 24 saat önceden nakliye şirketi ile anlaşması gerekmektedir. Son gün nakliye firması bulmak, firmanın hazırlanması, gelmesi ve işlere başlanması çok da mümkün olan ve tercih edilen bir yol değildir. Nakliye firmalarının kendilerine göre bir programı bulunmaktadır ve rezervasyonu olan müşterileri öncelikli tuttukları belirtilmektedir.

Nakliye işleri için firmayı daha önceden bulmak ve anlaşmak oldukça mühimdir. Önemli olmasının nedeni de nakliye firmasının taşınacak olan evi daha önceden gelip görmesi ve istediği bilgilere ulaşmasının sağlanması içindir. Bu bilgiler evin kaç oda olduğu, kaç metrekare olduğu, eşyaların yoğunluğu gibi konularda bilgi almasıdır. Örneğin eğer evde beyaz eşyalar varsa bu makineler için özel paketleme malzemeleri getirmek durumunda olacaklardır. Gerekli ürünleri getirebilmeleri için de daha önceden ev hakkında gerekli bilgileri ve ayrıntıları almaları gerekmektedir. Ayrıca bazı ağır ve taşınması zor olan ürünlerin varlığını da daha önceden öğrenmeleri gerekmektedir. Buna göre personel ile tam teşekküllü olarak nakliye yapılacak olan eve geleceklerdir. Eğer son güne bırakılırsa hem nakliye firmasında boş araç ve çalışacak personel bulmak zor olacak hem de malzemelerin hazırlanması konusunda sıkıntı yaşanabilecektir.

Vakitlice nakliye firmasının seçilmesi ve sözleşmenin imzalanması gerekmektedir. Ayrıca fiyatlandırmanın da taşıma gününden önce belirlenmesi gerekmektedir. Son güne fiyat çıkarma ve pazarlık yapma işi bırakılmamalıdır. Eğer son güne bırakılırsa o nakliye firmasına mutlak bir ihtiyaç hali olduğu için fiyatta herhangi bir indirim yapabilmek de zorlaşmaktadır. Müşteriler nakliye firmalarını internet üzerinden araştırabilir veya çevresinde taşınmış olan ve memnun kalan kişilerden de nakliye firmaları hakkında bilgi alabilir. Bu sayede en az 24 saat önce bir nakliye firmasından rezervasyon alabilmektedirler.

Etiketler: nakliye firması, nakliyat işleri, nakliye, nakliye firmaları, nakliyat firması, nakliyat şirketi, eşya kurulumu, taşınma süresi, nakliye süresi


nakliyat araçlarımız

Şehirlerarası Ev Taşımacılığı

Şehirlerarası sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerini size özel fiyatlar ile sunmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar sayısız ilde şehirlerarası ev taşıma hizmeti vermiş olan nakliye şirketimiz sizlere kaliteli işçiliği en uygun fiyatlarla vermekte. Eşyalarınızı için yapılan ambalajlama ve paketleme hizmetlerimiz kırılma ve hasar görmesini büyük ölçüde önlemekte olup uzun yolculuklarda oluşabilecek hertürlü hasar, kaza gibi işlemler için gereken hertürlü sigorta işlemini şirketimiz yaptırmaktadır.

ambalajlama hizmetleri

Ambalajlama & Paketleme Hizmetleri

Evden eve nakliyat yorucu ve zahmetli bir hizmet sektörüdür. Taşınma sırasında oluşabilecek hertürlü kaza yada hasar gibi risk içeren durumları önlemek Denge Nakliyat'ın başlıca görevlerinden biridir. Eşya ambalajlama ve paketleme hizmetimiz bu gibi durumların önüne geçmek adına tarafımızdan size yapılan bir işlem olup eşyalarınızın korunması amaçlı kullanmakta olduğumuz ambalajlama malzemelerini birinci sınıf kalite seçmekteyiz.


Size özel taşınma planı ve ücreti için bizi arayın.

Denge Nakliyat fırsatları ve farkı ile evden eve nakliyat hizmetimiz sizin güvenli taşınmanızı sağlamata olup paranızı boşa arcamamanızı sağlar.
golge

Nakliyat Hesapla

Evden Eva Nakliyat Hesapla

Evden eve nakliyat hesaplama sayfamız ile evinizin taşıma sembolik ücretlerini öğrenebilirsiniz. Ancak hesaplama ile edineceğiniz fiyat bilgisi sembolik olup taşıma koşulları ve şartları belirlenmeden size sunulan bir fiyattır. Eşya sayınız çalışacak olan personel sayısı, nakliyat aracımızın eski ve yeni evinize olan yakınlaşma mesafesi gibi koşulları bizimle iletişime geçip netleştirdiğimiz taktirde size en iyi hizmet şartları en uygun taşıma ücretleri ile sunulacaktır. Denge Nakliyat farkını sizde yaşayın.

Teklif Al

nakliyat teklifi al

Web sayfamız üzerinden dolduracağınız teklif al formumuz bize iletildiği taktirde konu hakkında en yetkili kişi tarafından hemen sizlere dönüş yapılmaktadırı. Ev taşıma sembolik fiyatlarımıza istinaden daha detaylı bir fiyat almak isteyen kullanıcılarımız bizlere teklif al formunu doldurup gönderebilirler. Nakliyat Teklifi Al formumuz ev yada ofis taşımacılığı için hertürlü detayları doldurmanıza imkan vermekte olup size daha sağlıklı net bir fiyat vermemiz açısından iletişime geçmeniz haricindeki en uygun araçtır.

Nakliyat Çözümlerimiz

nakliyat çözümleri

Denge Nakliyat 2005 yılından bugüne evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat, ürün ve kolili ürün taşıma, askılı tekstil ürünleri taşıma gibi bir çok nakliyat işlerinizde sizlere herzaman en iyi koşullarda çözümü sunabilen tek firma olmuştur. İstanbul içi ve dışı yapmış ve yapmakta olduğumuz bir çok nakliye hizmetlerimiz ile İstanbul Nakliye firmaları içindeki en başarılı, en deneyimli ve en güvenilir firma olduğumuzu sizlere gururla söyleriz. Bu başarıyı sizlerden gelen olumlu geri dönüşlere borçluyuz.

Hakkımızda


2005 yılında kurulan Denge Nakliyat firmamız İstanbul içi ve İstanbul dışı çok sayıda evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat gibi hizmetleri kusursuz bir şekilde vermiş olup günümüzün en deneyimli taşıma ekiplerine sahip tek kurumsal nakliyat firmasıdır.

Eşyalarınızı yada ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşımak bizim öncelikli görevimiz olup, size özel çözümler ve en uygun nakliyat ücretleri sunmak bizim Nakliyat Sektöründeki avantajımızdır.

Nakliyat


Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma

Şehirlerarası Ev Taşıma

Eşya Ambalajlama ve Paketleme

İletişim


Denge Evden Eve Nakliyat

0(212) 432 65 65

Kemalpaşa Mah. 20/4 Sokak No: 21 D:1 Bağcılar / İstanbul

info@dengenakliyat.com

facebook google youtube twitter pinterest instegram

2005 Denge Evden Eve Nakliyat