us banner

Evden eve nakliyat İstanbul taşınma işi ne kadar sürer?


Evden eve nakliyat İstanbul taşınma işi ne kadar sürer?

Evden eve nakliye işlerinin ne kadar süreceği birçok farklı faktöre bağlanmaktadır. Bu süreyi nakliye işinden anlayan kişilerin tespit etmesi ve sözleşmeye yazması gerekmektedir. Nakliye günü saatinde gelerek işbaşında olan nakliye elemanlarında sözleşme standartlarında var olan eşyaların paketlenmesi, mobilyaların demonte edilmesi, beyaz eşyaların taşınması ve kırılacak eşyaların sarılması gibi işlemler yerine getirilirken belirli bir zamana ihtiyaç duyulmaktadır.

Ev sahibi kişi bu zamanın ne kadar süreceğini önceden bilmek ve kendisini ona göre programlamak ister. Bu nedenle nakliyeciler tarafından kesin olmamakla birlikte belli standartlar düzenlenmiştir. Bu standartlardan bazıları şu şekildedir: 1+1 evlerin nakliyesi 2 ile 3 saat arasında değişmektedir. 2+1 ev ise yaklaşık olarak 4 veya 5 saat kadar sürebilmektedir. Eğer ev 3+1 ise 6 ile 7 saat arasında değişkenlik göstermektedir. Bu saatlerin değişme durumu vardır. Değişmesini etkileyen en önemli faktör de iki ev arasının kilometresinin uzunluğudur. Uzun mesafelerde bu süre uzayacaktır. Örneğin; İstanbul içi evden eve nakliye olarak belli bir saat standardı uygulamak oldukça zordur. Çünkü, bir uçtan bir uca İstanbul’da varabilmek diğer şehirlere göre daha zordur ve sabit değildir. Bazı faktörler nedeni ile bu süreler uzayıp kısalabilir. Örneğin trafiğin olması nakliye işlemini etkileyebilmektedir. Ayrıca taşıma işlemleri yapılırken ekstradan çıkan bir işlem, bir kaza ve herhangi bir sebeple oluşan zaman kaybı bu süreleri etkileyecektir.

Kurumsal şirketlerde bu saatler daha sorunsuz işlemektedir. Profesyonel şirketler sayesinde işler hem sorunsuz olacak hem de gerektiği gibi işleyecektir. 1+1 ev en az 2 ile 3 saat arasında bitecekken eğer 1 saatte bitiyorsa oldukça özensiz olduğu anlaşılmaktadır. Eğer 6 ile 7 saat arasında değişiyorsa bu da firmanın oldukça bilgisiz ve ağır çalıştığını gösterir.

Etiketler: eşya taşıma dışındaki hizmetler, eşya taşıma, evden eve nakliyat hizmetleri, nakliye firması hizmetleri, eşyaların taşınması,


nakliyat araçlarımız

Şehirlerarası Ev Taşımacılığı

Şehirlerarası sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerini size özel fiyatlar ile sunmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar sayısız ilde şehirlerarası ev taşıma hizmeti vermiş olan nakliye şirketimiz sizlere kaliteli işçiliği en uygun fiyatlarla vermekte. Eşyalarınızı için yapılan ambalajlama ve paketleme hizmetlerimiz kırılma ve hasar görmesini büyük ölçüde önlemekte olup uzun yolculuklarda oluşabilecek hertürlü hasar, kaza gibi işlemler için gereken hertürlü sigorta işlemini şirketimiz yaptırmaktadır.

ambalajlama hizmetleri

Ambalajlama & Paketleme Hizmetleri

Evden eve nakliyat yorucu ve zahmetli bir hizmet sektörüdür. Taşınma sırasında oluşabilecek hertürlü kaza yada hasar gibi risk içeren durumları önlemek Denge Nakliyat'ın başlıca görevlerinden biridir. Eşya ambalajlama ve paketleme hizmetimiz bu gibi durumların önüne geçmek adına tarafımızdan size yapılan bir işlem olup eşyalarınızın korunması amaçlı kullanmakta olduğumuz ambalajlama malzemelerini birinci sınıf kalite seçmekteyiz.


Size özel taşınma planı ve ücreti için bizi arayın.

Denge Nakliyat fırsatları ve farkı ile evden eve nakliyat hizmetimiz sizin güvenli taşınmanızı sağlamata olup paranızı boşa arcamamanızı sağlar.
golge

Nakliyat Hesapla

Evden Eva Nakliyat Hesapla

Evden eve nakliyat hesaplama sayfamız ile evinizin taşıma sembolik ücretlerini öğrenebilirsiniz. Ancak hesaplama ile edineceğiniz fiyat bilgisi sembolik olup taşıma koşulları ve şartları belirlenmeden size sunulan bir fiyattır. Eşya sayınız çalışacak olan personel sayısı, nakliyat aracımızın eski ve yeni evinize olan yakınlaşma mesafesi gibi koşulları bizimle iletişime geçip netleştirdiğimiz taktirde size en iyi hizmet şartları en uygun taşıma ücretleri ile sunulacaktır. Denge Nakliyat farkını sizde yaşayın.

Teklif Al

nakliyat teklifi al

Web sayfamız üzerinden dolduracağınız teklif al formumuz bize iletildiği taktirde konu hakkında en yetkili kişi tarafından hemen sizlere dönüş yapılmaktadırı. Ev taşıma sembolik fiyatlarımıza istinaden daha detaylı bir fiyat almak isteyen kullanıcılarımız bizlere teklif al formunu doldurup gönderebilirler. Nakliyat Teklifi Al formumuz ev yada ofis taşımacılığı için hertürlü detayları doldurmanıza imkan vermekte olup size daha sağlıklı net bir fiyat vermemiz açısından iletişime geçmeniz haricindeki en uygun araçtır.

Nakliyat Çözümlerimiz

nakliyat çözümleri

Denge Nakliyat 2005 yılından bugüne evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat, ürün ve kolili ürün taşıma, askılı tekstil ürünleri taşıma gibi bir çok nakliyat işlerinizde sizlere herzaman en iyi koşullarda çözümü sunabilen tek firma olmuştur. İstanbul içi ve dışı yapmış ve yapmakta olduğumuz bir çok nakliye hizmetlerimiz ile İstanbul Nakliye firmaları içindeki en başarılı, en deneyimli ve en güvenilir firma olduğumuzu sizlere gururla söyleriz. Bu başarıyı sizlerden gelen olumlu geri dönüşlere borçluyuz.

Hakkımızda


2005 yılında kurulan Denge Nakliyat firmamız İstanbul içi ve İstanbul dışı çok sayıda evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat gibi hizmetleri kusursuz bir şekilde vermiş olup günümüzün en deneyimli taşıma ekiplerine sahip tek kurumsal nakliyat firmasıdır.

Eşyalarınızı yada ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşımak bizim öncelikli görevimiz olup, size özel çözümler ve en uygun nakliyat ücretleri sunmak bizim Nakliyat Sektöründeki avantajımızdır.

Nakliyat


Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma

Şehirlerarası Ev Taşıma

Eşya Ambalajlama ve Paketleme

İletişim


Denge Evden Eve Nakliyat

0(212) 432 65 65

Kemalpaşa Mah. 20/4 Sokak No: 21 D:1 Bağcılar / İstanbul

info@dengenakliyat.com

facebook google youtube twitter pinterest instegram

2005 Denge Evden Eve Nakliyat