us banner

Evden eve nakliyat sırasında müşteri beklentileri


Evden eve nakliyat sırasında müşteri beklentileri

Evden eve nakliyat konusunda karşılıklı olarak beklentiler oluşmaktadır. Firmanın ev sahibinden beklentisi, sözleşmede her ayrıntının belirtilmesi ve ücretinin alınmasıdır. Fakat ev sahibinin firmadan beklentisi daha fazladır. Bu beklentiler öncelikle sözleşmede belirtilen tarih ve saatte, uygun bir araç ve yeterli personel ile taşıma işleminin başlamasıdır. Müşteriler sözleşmedeki kuralların bire bir uygulanmasını beklemektedir. Saatte gecikme, personelde eksiklik, aracın uygun olmaması ve gerekli malzemelerin getirilmemesi gibi durumlarda müşteriler, sözleşmeye uyulmadığı için beklentilerinin karşılanmaması durumu ortaya çıkmaktadır. Bu durumda şirket yetkililer ile görüşmeleri gerekecektir.

Evden eve nakliyat sırasında müşterilerin başka beklentileri de bulunmaktadır. Bu da nakliye firmasında çalışanların temiz ve düzenli olmasıdır. Ellerinin temiz olması, galoş kullanılması ve eşyalara gereken özenin gösterilmesi gibi konularda dikkat edilmesi beklenmektedir. Nakliyecilerin getirdikleri paketleme malzemeleri de hijyenik ve yeni olması beklentiler arasındadır. Daha önceki nakliyelerde kullanılmış, kirli, yırtık ve pis ürünlerin kullanılmaması beklenmektedir. İlk kez kullanılacak olan temiz ve havalı ambalajlar kullanılması gerekmektedir. Kırılması muhtemel olan eşyaların özenle sarılması ve kolilenmesi beklentilerden diğer önemli olanlarıdır.

Ev sahipleri nakliye firmasından kalite ve güven esaslarının yerine getirilmesini isterler. Nakliye esnasında değerli eşyalarına zarar gelmemesi ve gereken özenin gösterilmesi de bir diğer önemli hususlardandır. Ayrıca nakliye şirketinin yavaş davranması, oyalanması gibi tutumlar da hoş karşılanmamaktadır. Nakliye çalışanlarının görevlerini ve tutumlarını titizlik ile yerine getirmesi gerekmektedir. Sadece eve ve eşyalara değil eve ve apartmana da dikkatli davranmaları beklenmektedir. Çok ses çıkartmak, komşuları ve çevreyi rahatsız etmek, apartman duvarlarına ve asansöre zarar vermek gibi dikkatsiz ve özensiz davranışlar müşteriler tarafından hoş karşılanmayan kıstaslar arasında yer almaktadır. Nakliye şirketini seçerken yorumların okunması ve etraftan bilgi alınması bu nedenle önemlidir.

Etiketler: evden eve nakliyat hizmetleri, nakliye firması hizmetleri, eşyaların taşınması, nakliyat öncesi hazırlık, taşınma hazırlıkları, evden taşınma işlemleri


nakliyat araçlarımız

Şehirlerarası Ev Taşımacılığı

Şehirlerarası sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerini size özel fiyatlar ile sunmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar sayısız ilde şehirlerarası ev taşıma hizmeti vermiş olan nakliye şirketimiz sizlere kaliteli işçiliği en uygun fiyatlarla vermekte. Eşyalarınızı için yapılan ambalajlama ve paketleme hizmetlerimiz kırılma ve hasar görmesini büyük ölçüde önlemekte olup uzun yolculuklarda oluşabilecek hertürlü hasar, kaza gibi işlemler için gereken hertürlü sigorta işlemini şirketimiz yaptırmaktadır.

ambalajlama hizmetleri

Ambalajlama & Paketleme Hizmetleri

Evden eve nakliyat yorucu ve zahmetli bir hizmet sektörüdür. Taşınma sırasında oluşabilecek hertürlü kaza yada hasar gibi risk içeren durumları önlemek Denge Nakliyat'ın başlıca görevlerinden biridir. Eşya ambalajlama ve paketleme hizmetimiz bu gibi durumların önüne geçmek adına tarafımızdan size yapılan bir işlem olup eşyalarınızın korunması amaçlı kullanmakta olduğumuz ambalajlama malzemelerini birinci sınıf kalite seçmekteyiz.


Size özel taşınma planı ve ücreti için bizi arayın.

Denge Nakliyat fırsatları ve farkı ile evden eve nakliyat hizmetimiz sizin güvenli taşınmanızı sağlamata olup paranızı boşa arcamamanızı sağlar.
golge

Nakliyat Hesapla

Evden Eva Nakliyat Hesapla

Evden eve nakliyat hesaplama sayfamız ile evinizin taşıma sembolik ücretlerini öğrenebilirsiniz. Ancak hesaplama ile edineceğiniz fiyat bilgisi sembolik olup taşıma koşulları ve şartları belirlenmeden size sunulan bir fiyattır. Eşya sayınız çalışacak olan personel sayısı, nakliyat aracımızın eski ve yeni evinize olan yakınlaşma mesafesi gibi koşulları bizimle iletişime geçip netleştirdiğimiz taktirde size en iyi hizmet şartları en uygun taşıma ücretleri ile sunulacaktır. Denge Nakliyat farkını sizde yaşayın.

Teklif Al

nakliyat teklifi al

Web sayfamız üzerinden dolduracağınız teklif al formumuz bize iletildiği taktirde konu hakkında en yetkili kişi tarafından hemen sizlere dönüş yapılmaktadırı. Ev taşıma sembolik fiyatlarımıza istinaden daha detaylı bir fiyat almak isteyen kullanıcılarımız bizlere teklif al formunu doldurup gönderebilirler. Nakliyat Teklifi Al formumuz ev yada ofis taşımacılığı için hertürlü detayları doldurmanıza imkan vermekte olup size daha sağlıklı net bir fiyat vermemiz açısından iletişime geçmeniz haricindeki en uygun araçtır.

Nakliyat Çözümlerimiz

nakliyat çözümleri

Denge Nakliyat 2005 yılından bugüne evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat, ürün ve kolili ürün taşıma, askılı tekstil ürünleri taşıma gibi bir çok nakliyat işlerinizde sizlere herzaman en iyi koşullarda çözümü sunabilen tek firma olmuştur. İstanbul içi ve dışı yapmış ve yapmakta olduğumuz bir çok nakliye hizmetlerimiz ile İstanbul Nakliye firmaları içindeki en başarılı, en deneyimli ve en güvenilir firma olduğumuzu sizlere gururla söyleriz. Bu başarıyı sizlerden gelen olumlu geri dönüşlere borçluyuz.

Hakkımızda


2005 yılında kurulan Denge Nakliyat firmamız İstanbul içi ve İstanbul dışı çok sayıda evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat gibi hizmetleri kusursuz bir şekilde vermiş olup günümüzün en deneyimli taşıma ekiplerine sahip tek kurumsal nakliyat firmasıdır.

Eşyalarınızı yada ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşımak bizim öncelikli görevimiz olup, size özel çözümler ve en uygun nakliyat ücretleri sunmak bizim Nakliyat Sektöründeki avantajımızdır.

Nakliyat


Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma

Şehirlerarası Ev Taşıma

Eşya Ambalajlama ve Paketleme

İletişim


Denge Evden Eve Nakliyat

0(212) 432 65 65

Kemalpaşa Mah. 20/4 Sokak No: 21 D:1 Bağcılar / İstanbul

info@dengenakliyat.com

facebook google youtube twitter pinterest instegram

2005 Denge Evden Eve Nakliyat