us banner

Nakliyat Firması Eve Gelmeden Nasıl Bir Hazırlık Yapmalıyız?


Nakliyat Firması Eve Gelmeden Nasıl Bir Hazırlık Yapmalıyız?

Ev taşımak, taşınmak oldukça sıkıntılı bir iştir. Ama eğer nakliye firması tarafından anlaşma ve sözleşme doğrultusunda geniş bir hizmet alınacaksa o halde sıkıntı yaşanmamaktadır. Nakliye şirketinin üstlendiği görevler bulunmaktadır. Bunun dışında nakliye firması eve gelmeden hazırlık yapılması da mümkündür. Bu hazırlıklar oldukça sınırlı olmalıdır. Örneğin iç giyim konusunda ev sahipleri kendileri toplamak istiyorsa bu şekilde uygulama sağlayabilmeleri mümkündür. İç giyim de dahil olmak üzere nakliye firması her türlü toplama işlemini kendisi yapmaktadır. Yani ev sahibi kişinin hiçbir ürün toplama zorunluluğu ve mecburiyeti bulunmamaktadır. Sözleşme kapsamına alınmamış olan farklı eşyalar varsa nakliye firması gelmeden bunun bildirilmesi gerekmektedir. Bu sayede nakliye firması buna göre hazırlıklı gelecektir.

Kıyafetler için nakliye firması özel kilitli dolaplar ve askılar getirmektedir. Böylece eşyalarınız dolaptan alındığı şekilde bu dolaba konur ve yeni taşınan yere gidince çıkartılır. Dolaplar demonte edilirken çıkartılmakta ve yeni evde monte edildiğinde de eşyalar geri yerleştirilmektedir. Nakliye firması gelmeden önce bulunulan apartman ve taşınılacak apartmanda bulunan yetkililere haber verilmesi gerekmektedir. Bunun nedeni de apartmana gelecek olan aracın sıkıntı yaratmaması, taşınma konusunda bir zorluk olmaması içindir. Aynı zamanda bulunulan apartman ve gidilecek olan apartmanda asansöre dikkat edilmesi gerekmektedir. Apartman yöneticisine bildirmeli ve ona göre kullanım sağlanmalıdır. Bazı asansörler yük taşımaya uygun değildir.

Asansörlerde eğer bir hasar varsa eşya taşımaya başlamadan önce tespit ettirilmeli ve daha sonra nakliye firması sorumluluk altında bırakılmamalıdır. Aynı zamanda nakliye firması veya taşınacak olan kişi asansörün hasar görmemesi için içerisini kartonla veya başka maddeler ile kaplayabilir.

Etiketler: nakliyat şirketi, eşya kurulumu, taşınma süresi, nakliye süresi, eşya taşıma ve kurulum


nakliyat araçlarımız

Şehirlerarası Ev Taşımacılığı

Şehirlerarası sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerini size özel fiyatlar ile sunmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar sayısız ilde şehirlerarası ev taşıma hizmeti vermiş olan nakliye şirketimiz sizlere kaliteli işçiliği en uygun fiyatlarla vermekte. Eşyalarınızı için yapılan ambalajlama ve paketleme hizmetlerimiz kırılma ve hasar görmesini büyük ölçüde önlemekte olup uzun yolculuklarda oluşabilecek hertürlü hasar, kaza gibi işlemler için gereken hertürlü sigorta işlemini şirketimiz yaptırmaktadır.

ambalajlama hizmetleri

Ambalajlama & Paketleme Hizmetleri

Evden eve nakliyat yorucu ve zahmetli bir hizmet sektörüdür. Taşınma sırasında oluşabilecek hertürlü kaza yada hasar gibi risk içeren durumları önlemek Denge Nakliyat'ın başlıca görevlerinden biridir. Eşya ambalajlama ve paketleme hizmetimiz bu gibi durumların önüne geçmek adına tarafımızdan size yapılan bir işlem olup eşyalarınızın korunması amaçlı kullanmakta olduğumuz ambalajlama malzemelerini birinci sınıf kalite seçmekteyiz.


Size özel taşınma planı ve ücreti için bizi arayın.

Denge Nakliyat fırsatları ve farkı ile evden eve nakliyat hizmetimiz sizin güvenli taşınmanızı sağlamata olup paranızı boşa arcamamanızı sağlar.
golge

Nakliyat Hesapla

Evden Eva Nakliyat Hesapla

Evden eve nakliyat hesaplama sayfamız ile evinizin taşıma sembolik ücretlerini öğrenebilirsiniz. Ancak hesaplama ile edineceğiniz fiyat bilgisi sembolik olup taşıma koşulları ve şartları belirlenmeden size sunulan bir fiyattır. Eşya sayınız çalışacak olan personel sayısı, nakliyat aracımızın eski ve yeni evinize olan yakınlaşma mesafesi gibi koşulları bizimle iletişime geçip netleştirdiğimiz taktirde size en iyi hizmet şartları en uygun taşıma ücretleri ile sunulacaktır. Denge Nakliyat farkını sizde yaşayın.

Teklif Al

nakliyat teklifi al

Web sayfamız üzerinden dolduracağınız teklif al formumuz bize iletildiği taktirde konu hakkında en yetkili kişi tarafından hemen sizlere dönüş yapılmaktadırı. Ev taşıma sembolik fiyatlarımıza istinaden daha detaylı bir fiyat almak isteyen kullanıcılarımız bizlere teklif al formunu doldurup gönderebilirler. Nakliyat Teklifi Al formumuz ev yada ofis taşımacılığı için hertürlü detayları doldurmanıza imkan vermekte olup size daha sağlıklı net bir fiyat vermemiz açısından iletişime geçmeniz haricindeki en uygun araçtır.

Nakliyat Çözümlerimiz

nakliyat çözümleri

Denge Nakliyat 2005 yılından bugüne evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat, ürün ve kolili ürün taşıma, askılı tekstil ürünleri taşıma gibi bir çok nakliyat işlerinizde sizlere herzaman en iyi koşullarda çözümü sunabilen tek firma olmuştur. İstanbul içi ve dışı yapmış ve yapmakta olduğumuz bir çok nakliye hizmetlerimiz ile İstanbul Nakliye firmaları içindeki en başarılı, en deneyimli ve en güvenilir firma olduğumuzu sizlere gururla söyleriz. Bu başarıyı sizlerden gelen olumlu geri dönüşlere borçluyuz.

Hakkımızda


2005 yılında kurulan Denge Nakliyat firmamız İstanbul içi ve İstanbul dışı çok sayıda evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat gibi hizmetleri kusursuz bir şekilde vermiş olup günümüzün en deneyimli taşıma ekiplerine sahip tek kurumsal nakliyat firmasıdır.

Eşyalarınızı yada ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşımak bizim öncelikli görevimiz olup, size özel çözümler ve en uygun nakliyat ücretleri sunmak bizim Nakliyat Sektöründeki avantajımızdır.

Nakliyat


Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma

Şehirlerarası Ev Taşıma

Eşya Ambalajlama ve Paketleme

İletişim


Denge Evden Eve Nakliyat

0(212) 432 65 65

Kemalpaşa Mah. 20/4 Sokak No: 21 D:1 Bağcılar / İstanbul

info@dengenakliyat.com

facebook google youtube twitter pinterest instegram

2005 Denge Evden Eve Nakliyat