us banner

Evde Bulunan Her Eşyayı Nakliyat Firması Kabul Ediyor mu?


Evde Bulunan Her Eşyayı Nakliyat Firması Kabul Ediyor mu?

Nakliye şirketleri tarafından taşınılacak olan eşyalar önceden konuşulmalı ve ona göre nakliye şirketi tarafından uygun boyutlarda olan bir araç belirlenmelidir. Evin kaç odalı olduğu, eşyaların neler olduğu, ölçülerinin neler olduğu baştan konuşulmalıdır ve bu sayede taşınma esnasında sıkıntı yaşanması engellenmektedir. Bu sayede nakliye firmasının bu iş için ayarlayacağı arabanın taşıma günü küçük veya büyük gelmesi gibi sorunlar ile karşılaşması önlenmiş olacaktır. Nakliye firması taşıyacağı eşyaların ev eşyası kategorisinde olması halinde kabul edilmektedir. Bazı eşyalar vardır ki nakliye firmaları bu eşyaları taşımamaktadır. Nakliye şirketi ile baştan konuşulduğunda bu eşyalar için ek ücret talep edilmektedir. Firma yetkilileri ile bu eşyalar baştan konuşulmalı ve fiyatlandırma buna göre yapılmalıdır. Büyük mobilya, piyano ve para kasası gibi ağır ve yer kaplayan eşyalar için baştan konuşulmasında oldukça yarar vardır. Çünkü firma bu eşyaların taşınabilmesi, muhafaza edilebilmesi ve zarar görmesinin engellenmesi için gerekli işlemleri ve hazırlıkları sizin yerinize yapmaktadır. Ağırlığı olan ve fazla yer kaplayan eşyalar hakkında nakliye firması ile görüşülüp birlikte neticeye ulaştırmak gerekmektedir. Bazen gözden kaçan ve ağırlığı tahmin edilemeyen eşyaların önceden belirlenmesi oldukça mühimdir. Nakliye firmaları evinizdeki her türlü eşyayı taşır. Ayırım yaptığı ve asla taşımayacakları hiçbir eşya bulunmamaktadır. Tek koşul baştan bunun firmaya bildirilmesidir. Eğer baştan konuşulmadıysa ve tam taşınma esnasında belirtilen piyano, para kasası ve ağır büyük mobilyalar ve bunlar gibi ağır eşyalar, sözleşmede yer almadığı için firma taşımak zorunda değildir. Ev sahibi kişi firmaya herhangi bir şikayet ve yaptırımda bulunamaz. Baştan yazılı olarak sözleşme şartlarında bu ağır eşyalar bildirilmediyse nakliye firmasının herhangi bir sorumluluğu asla bulunmamaktadır. Eğer firma ile o gün bu konuyu görüşüp ve yeniden bir sözleşme hazırlamanız mümkünse ancak bu şekilde ağır eşyalarınızı o gün nakliyeye dahil edebilirsiniz. Çıkacak olan fiyat farkını ev sahibi kabul etmekle yükümlüdür, aksi halde bu eşyalar taşınmayacak ve sözleşmeye uyulacaktır. Bu nedenle vakitlice nakliye firması ile açık ve net bir şekilde konuşmak oldukça önemlidir. Etiket: taşınma, nakliyat, nakliyat işlemleri, evden eve taşınma, evden eve taşınma için nakliye


nakliyat araçlarımız

Şehirlerarası Ev Taşımacılığı

Şehirlerarası sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerini size özel fiyatlar ile sunmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar sayısız ilde şehirlerarası ev taşıma hizmeti vermiş olan nakliye şirketimiz sizlere kaliteli işçiliği en uygun fiyatlarla vermekte. Eşyalarınızı için yapılan ambalajlama ve paketleme hizmetlerimiz kırılma ve hasar görmesini büyük ölçüde önlemekte olup uzun yolculuklarda oluşabilecek hertürlü hasar, kaza gibi işlemler için gereken hertürlü sigorta işlemini şirketimiz yaptırmaktadır.

ambalajlama hizmetleri

Ambalajlama & Paketleme Hizmetleri

Evden eve nakliyat yorucu ve zahmetli bir hizmet sektörüdür. Taşınma sırasında oluşabilecek hertürlü kaza yada hasar gibi risk içeren durumları önlemek Denge Nakliyat'ın başlıca görevlerinden biridir. Eşya ambalajlama ve paketleme hizmetimiz bu gibi durumların önüne geçmek adına tarafımızdan size yapılan bir işlem olup eşyalarınızın korunması amaçlı kullanmakta olduğumuz ambalajlama malzemelerini birinci sınıf kalite seçmekteyiz.


Size özel taşınma planı ve ücreti için bizi arayın.

Denge Nakliyat fırsatları ve farkı ile evden eve nakliyat hizmetimiz sizin güvenli taşınmanızı sağlamata olup paranızı boşa arcamamanızı sağlar.
golge

Nakliyat Hesapla

Evden Eva Nakliyat Hesapla

Evden eve nakliyat hesaplama sayfamız ile evinizin taşıma sembolik ücretlerini öğrenebilirsiniz. Ancak hesaplama ile edineceğiniz fiyat bilgisi sembolik olup taşıma koşulları ve şartları belirlenmeden size sunulan bir fiyattır. Eşya sayınız çalışacak olan personel sayısı, nakliyat aracımızın eski ve yeni evinize olan yakınlaşma mesafesi gibi koşulları bizimle iletişime geçip netleştirdiğimiz taktirde size en iyi hizmet şartları en uygun taşıma ücretleri ile sunulacaktır. Denge Nakliyat farkını sizde yaşayın.

Teklif Al

nakliyat teklifi al

Web sayfamız üzerinden dolduracağınız teklif al formumuz bize iletildiği taktirde konu hakkında en yetkili kişi tarafından hemen sizlere dönüş yapılmaktadırı. Ev taşıma sembolik fiyatlarımıza istinaden daha detaylı bir fiyat almak isteyen kullanıcılarımız bizlere teklif al formunu doldurup gönderebilirler. Nakliyat Teklifi Al formumuz ev yada ofis taşımacılığı için hertürlü detayları doldurmanıza imkan vermekte olup size daha sağlıklı net bir fiyat vermemiz açısından iletişime geçmeniz haricindeki en uygun araçtır.

Nakliyat Çözümlerimiz

nakliyat çözümleri

Denge Nakliyat 2005 yılından bugüne evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat, ürün ve kolili ürün taşıma, askılı tekstil ürünleri taşıma gibi bir çok nakliyat işlerinizde sizlere herzaman en iyi koşullarda çözümü sunabilen tek firma olmuştur. İstanbul içi ve dışı yapmış ve yapmakta olduğumuz bir çok nakliye hizmetlerimiz ile İstanbul Nakliye firmaları içindeki en başarılı, en deneyimli ve en güvenilir firma olduğumuzu sizlere gururla söyleriz. Bu başarıyı sizlerden gelen olumlu geri dönüşlere borçluyuz.

Hakkımızda


2005 yılında kurulan Denge Nakliyat firmamız İstanbul içi ve İstanbul dışı çok sayıda evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat gibi hizmetleri kusursuz bir şekilde vermiş olup günümüzün en deneyimli taşıma ekiplerine sahip tek kurumsal nakliyat firmasıdır.

Eşyalarınızı yada ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşımak bizim öncelikli görevimiz olup, size özel çözümler ve en uygun nakliyat ücretleri sunmak bizim Nakliyat Sektöründeki avantajımızdır.

Nakliyat


Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma

Şehirlerarası Ev Taşıma

Eşya Ambalajlama ve Paketleme

İletişim


Denge Evden Eve Nakliyat

0(212) 432 65 65

Kemalpaşa Mah. 20/4 Sokak No: 21 D:1 Bağcılar / İstanbul

info@dengenakliyat.com

facebook google youtube twitter pinterest instegram

2005 Denge Evden Eve Nakliyat