us banner

Evden eve nakliyat firmaları ile yeni eve nasıl taşınmalı?


Evden eve nakliyat firmaları ile yeni eve nasıl taşınmalı?

Ev taşımak, eşyaları paketlemek, kolilemek ve sarmak zannedildiği kadar kolay bir iş değildir. Genel olarak taşınma telaşı içerisinde olan kişiler bu işlerin altından kalkmakta zorlanmaktadır. Bu nedenden dolayı da evden eve nakliye firmaları ile anlaşma sağlamaktadırlar. Verilen fiyatların aslında fazla olmadığı, yapılan işlere bakıldığında bilinçsizce kendi çabası ile taşınmaya çalışanların eşyalarının ziyan olduğu görülmektedir.

Bulunulan şehirde çok sayıda nakliye firması bulunmaktadır. Seçim yapılırken dikkat edilmesi gerekilen hususlar vardır. İşini profesyonellikle yapan, sektörde kalite standartları üzerinde olan, titiz ve güvenilir firmalar ile çalışmak gerekmektedir. Anlaşma yapılacak olan firmanın kurumsal bir firma olması ve sigortalı olması gerekmektedir. Ev sahibi kişinin daha sonra mağduriyet yaşamaması için özenli bir tercih yapması gerekmektedir. Tercih aşamasından sonra detaylı sözleşme hazırlanmalı ve sözleşmeye arzu halinde ek maddeler konulmalıdır. Taşınma günü gelmeden rezervasyon yapılmalı ve tarih, saat konusunda aksama yaşanmamalıdır. Bu şartlardan sonra nakliye firmasının görevlerini yerine getirmesi beklenmelidir.

Tecrübeli ve işinde uzman kişilerce yapılması gerekilen nakliye işi için ev sahibi sözleşmede yazmıyorsa bir şey yapmasına gerek yoktur. Tüm işler nakliye firmasına aitse ev sahibi kişi ekstra bir efor sarf etmek zorunda kalmayacaktır. Taşınma esnasında evde bulunarak takip edebilir, gözlemleyebilir ve herhangi bir sorunda hazır bulunabilir. Onun dışında yetkili elemanlar görevlerini sözleşme şartlarına uygun bir şekilde yerine getirebilmektedir. Eğer sözleşmede ev sahibinin kendisinin yapmakla yükümlü olduğu işler varsa ev sahibi kişi bunları nakliye firması gelmeden gerçekleştirmiş olmalıdır. Böylece işler aksamayacak ve hızlanacaktır. Yeni eve taşınırken tüm demonte ve monte işleri nakliyeciler tarafından gerçekleştirilmektedir. Ayrıca paketleme ve sarma gibi işlemler de nakliyecilerin getirdikleri kendi malzemeleri ile yapılmaktadır.

Etiketler: Evden eve nakliyat taşınma işlemi, evden eve nakliyat fiyatları, nakliyat işlemi


nakliyat araçlarımız

Şehirlerarası Ev Taşımacılığı

Şehirlerarası sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerini size özel fiyatlar ile sunmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar sayısız ilde şehirlerarası ev taşıma hizmeti vermiş olan nakliye şirketimiz sizlere kaliteli işçiliği en uygun fiyatlarla vermekte. Eşyalarınızı için yapılan ambalajlama ve paketleme hizmetlerimiz kırılma ve hasar görmesini büyük ölçüde önlemekte olup uzun yolculuklarda oluşabilecek hertürlü hasar, kaza gibi işlemler için gereken hertürlü sigorta işlemini şirketimiz yaptırmaktadır.

ambalajlama hizmetleri

Ambalajlama & Paketleme Hizmetleri

Evden eve nakliyat yorucu ve zahmetli bir hizmet sektörüdür. Taşınma sırasında oluşabilecek hertürlü kaza yada hasar gibi risk içeren durumları önlemek Denge Nakliyat'ın başlıca görevlerinden biridir. Eşya ambalajlama ve paketleme hizmetimiz bu gibi durumların önüne geçmek adına tarafımızdan size yapılan bir işlem olup eşyalarınızın korunması amaçlı kullanmakta olduğumuz ambalajlama malzemelerini birinci sınıf kalite seçmekteyiz.


Size özel taşınma planı ve ücreti için bizi arayın.

Denge Nakliyat fırsatları ve farkı ile evden eve nakliyat hizmetimiz sizin güvenli taşınmanızı sağlamata olup paranızı boşa arcamamanızı sağlar.
golge

Nakliyat Hesapla

Evden Eva Nakliyat Hesapla

Evden eve nakliyat hesaplama sayfamız ile evinizin taşıma sembolik ücretlerini öğrenebilirsiniz. Ancak hesaplama ile edineceğiniz fiyat bilgisi sembolik olup taşıma koşulları ve şartları belirlenmeden size sunulan bir fiyattır. Eşya sayınız çalışacak olan personel sayısı, nakliyat aracımızın eski ve yeni evinize olan yakınlaşma mesafesi gibi koşulları bizimle iletişime geçip netleştirdiğimiz taktirde size en iyi hizmet şartları en uygun taşıma ücretleri ile sunulacaktır. Denge Nakliyat farkını sizde yaşayın.

Teklif Al

nakliyat teklifi al

Web sayfamız üzerinden dolduracağınız teklif al formumuz bize iletildiği taktirde konu hakkında en yetkili kişi tarafından hemen sizlere dönüş yapılmaktadırı. Ev taşıma sembolik fiyatlarımıza istinaden daha detaylı bir fiyat almak isteyen kullanıcılarımız bizlere teklif al formunu doldurup gönderebilirler. Nakliyat Teklifi Al formumuz ev yada ofis taşımacılığı için hertürlü detayları doldurmanıza imkan vermekte olup size daha sağlıklı net bir fiyat vermemiz açısından iletişime geçmeniz haricindeki en uygun araçtır.

Nakliyat Çözümlerimiz

nakliyat çözümleri

Denge Nakliyat 2005 yılından bugüne evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat, ürün ve kolili ürün taşıma, askılı tekstil ürünleri taşıma gibi bir çok nakliyat işlerinizde sizlere herzaman en iyi koşullarda çözümü sunabilen tek firma olmuştur. İstanbul içi ve dışı yapmış ve yapmakta olduğumuz bir çok nakliye hizmetlerimiz ile İstanbul Nakliye firmaları içindeki en başarılı, en deneyimli ve en güvenilir firma olduğumuzu sizlere gururla söyleriz. Bu başarıyı sizlerden gelen olumlu geri dönüşlere borçluyuz.

Hakkımızda


2005 yılında kurulan Denge Nakliyat firmamız İstanbul içi ve İstanbul dışı çok sayıda evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat gibi hizmetleri kusursuz bir şekilde vermiş olup günümüzün en deneyimli taşıma ekiplerine sahip tek kurumsal nakliyat firmasıdır.

Eşyalarınızı yada ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşımak bizim öncelikli görevimiz olup, size özel çözümler ve en uygun nakliyat ücretleri sunmak bizim Nakliyat Sektöründeki avantajımızdır.

Nakliyat


Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma

Şehirlerarası Ev Taşıma

Eşya Ambalajlama ve Paketleme

İletişim


Denge Evden Eve Nakliyat

0(212) 432 65 65

Kemalpaşa Mah. 20/4 Sokak No: 21 D:1 Bağcılar / İstanbul

info@dengenakliyat.com

facebook google youtube twitter pinterest instegram

2005 Denge Evden Eve Nakliyat