us banner

Sigortalı evden eve taşımacılık fiyatları


Sigortalı taşımacılık fiyatları

Son zamanlarda oldukça gelişen ve değişen nakliye sektöründe oldukça büyük bir özen ve gayret bulunmaktadır. Nakliye firmaları arasındaki rekabet nedeni ile hizmetler artmakta ve daha iyi hizmet verebilme yarışı içine girilmektedir. Daha iyi hizmet vermek isteyen nakliye şirketleri bu uğurda maliyeti arttırmak durumunda kalmaktadır.

Yapılacak özel işlemlerin artması sebebi ile fiyatlandırmalara da bunu yansıtmak durumunda kalmaktadırlar. Nakliye denilince insanların eskisi gibi güvensiz ve tereddütlü olmamasının sebebi de budur. Çünkü verilecek hizmet kalitesi her geçen gün daha da artış göstermektedir. Fakat fiyatlandırmayı arttıran unsurlar bulunmaktadır. Sabit bir fiyat kategorisi bulunmamaktadır.

Firmaların sundukları hizmetlere göre talep ettikleri ücretler de artıp azalmaktadır. Eğer ev sahibi müşteri, hiçbir eşyasına dokunmayacak ve tüm eşyalar nakliye firmaları tarafından paketlenecekse bu durumda ücret katlanacaktır. Çünkü, eşyaların toplanması iş gücü maliyetini arttırmakla kalmaz bir de malzeme harcaması maliyetlerini de arttırır. Ne kadar sarılacak, kutulanacak eşya varsa kullanılan malzeme kalitesine göre fiyat değişecektir. Bazı nakliye firmaları ucuz malzeme kullanmakta veya her müşteriye aynı malzemeyi kullanmaktadır. Bu da maliyeti düşürücü unsurlardan olduğu için daha uygun bir fiyat tarifesi çıkartmaktadırlar.

Malzemenin azlığı ve kalitesizliği fiyatı düşürmekte ama eşyalara gelebilecek olan riskleri de arttırmaktadır. Ayrıca gelecek olan eleman sayısı da fiyatta fark ettiren bir diğer unsurdur. Gelecek olan personel sayısı işi hızlandıracağı gibi fiyatı da katlandırmaktadır. Bu durum ev sahibinin tercihine kalmaktadır. Ayrıca taşınacak evler arasındaki kilometrelerde oldukça önem teşkil etmektedir. Eğer kilometre fazlaysa fiyat yakılacak olan mazota göre değişkenlik gösterecektir. Fiyatı etkileyen bir diğer faktör de evin metrekaresi ve eşyaların fazlalığıdır. Evin metrekaresi ve eşyaları arttıkça fiyatı da artmaktadır. Ayrıca değerli eşyalar risk oluşturacağı için sigortalı evden eve taşıma fiyatları da artacaktır.

Etiketler: Sigortalı nakliyat, sigortalı evden eve taşımacılık, garantili evden eve taşıma


nakliyat araçlarımız

Şehirlerarası Ev Taşımacılığı

Şehirlerarası sigortalı evden eve nakliyat hizmetlerini size özel fiyatlar ile sunmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar sayısız ilde şehirlerarası ev taşıma hizmeti vermiş olan nakliye şirketimiz sizlere kaliteli işçiliği en uygun fiyatlarla vermekte. Eşyalarınızı için yapılan ambalajlama ve paketleme hizmetlerimiz kırılma ve hasar görmesini büyük ölçüde önlemekte olup uzun yolculuklarda oluşabilecek hertürlü hasar, kaza gibi işlemler için gereken hertürlü sigorta işlemini şirketimiz yaptırmaktadır.

ambalajlama hizmetleri

Ambalajlama & Paketleme Hizmetleri

Evden eve nakliyat yorucu ve zahmetli bir hizmet sektörüdür. Taşınma sırasında oluşabilecek hertürlü kaza yada hasar gibi risk içeren durumları önlemek Denge Nakliyat'ın başlıca görevlerinden biridir. Eşya ambalajlama ve paketleme hizmetimiz bu gibi durumların önüne geçmek adına tarafımızdan size yapılan bir işlem olup eşyalarınızın korunması amaçlı kullanmakta olduğumuz ambalajlama malzemelerini birinci sınıf kalite seçmekteyiz.


Size özel taşınma planı ve ücreti için bizi arayın.

Denge Nakliyat fırsatları ve farkı ile evden eve nakliyat hizmetimiz sizin güvenli taşınmanızı sağlamata olup paranızı boşa arcamamanızı sağlar.
golge

Nakliyat Hesapla

Evden Eva Nakliyat Hesapla

Evden eve nakliyat hesaplama sayfamız ile evinizin taşıma sembolik ücretlerini öğrenebilirsiniz. Ancak hesaplama ile edineceğiniz fiyat bilgisi sembolik olup taşıma koşulları ve şartları belirlenmeden size sunulan bir fiyattır. Eşya sayınız çalışacak olan personel sayısı, nakliyat aracımızın eski ve yeni evinize olan yakınlaşma mesafesi gibi koşulları bizimle iletişime geçip netleştirdiğimiz taktirde size en iyi hizmet şartları en uygun taşıma ücretleri ile sunulacaktır. Denge Nakliyat farkını sizde yaşayın.

Teklif Al

nakliyat teklifi al

Web sayfamız üzerinden dolduracağınız teklif al formumuz bize iletildiği taktirde konu hakkında en yetkili kişi tarafından hemen sizlere dönüş yapılmaktadırı. Ev taşıma sembolik fiyatlarımıza istinaden daha detaylı bir fiyat almak isteyen kullanıcılarımız bizlere teklif al formunu doldurup gönderebilirler. Nakliyat Teklifi Al formumuz ev yada ofis taşımacılığı için hertürlü detayları doldurmanıza imkan vermekte olup size daha sağlıklı net bir fiyat vermemiz açısından iletişime geçmeniz haricindeki en uygun araçtır.

Nakliyat Çözümlerimiz

nakliyat çözümleri

Denge Nakliyat 2005 yılından bugüne evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat, ürün ve kolili ürün taşıma, askılı tekstil ürünleri taşıma gibi bir çok nakliyat işlerinizde sizlere herzaman en iyi koşullarda çözümü sunabilen tek firma olmuştur. İstanbul içi ve dışı yapmış ve yapmakta olduğumuz bir çok nakliye hizmetlerimiz ile İstanbul Nakliye firmaları içindeki en başarılı, en deneyimli ve en güvenilir firma olduğumuzu sizlere gururla söyleriz. Bu başarıyı sizlerden gelen olumlu geri dönüşlere borçluyuz.

Hakkımızda


2005 yılında kurulan Denge Nakliyat firmamız İstanbul içi ve İstanbul dışı çok sayıda evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat gibi hizmetleri kusursuz bir şekilde vermiş olup günümüzün en deneyimli taşıma ekiplerine sahip tek kurumsal nakliyat firmasıdır.

Eşyalarınızı yada ürünlerinizi güvenli bir şekilde taşımak bizim öncelikli görevimiz olup, size özel çözümler ve en uygun nakliyat ücretleri sunmak bizim Nakliyat Sektöründeki avantajımızdır.

Nakliyat


Evden Eve Nakliyat

Ofis Taşıma

Şehirlerarası Ev Taşıma

Eşya Ambalajlama ve Paketleme

İletişim


Denge Evden Eve Nakliyat

0(212) 432 65 65

Kemalpaşa Mah. 20/4 Sokak No: 21 D:1 Bağcılar / İstanbul

info@dengenakliyat.com

facebook google youtube twitter pinterest instegram

2005 Denge Evden Eve Nakliyat